Agroexpo 2021 İzmir Fuarı, uluslararası iş hacmini arttırarak Avrupa’nın 4 büyük tarım fuarı olarak yoluna devam ediyor. İzmir Agroexpo 2021 Fuarı nerede, İzmir Tarım Fuarı ne zaman, Agroexpo İzmir Tarım Fuarı giriş ücreti açılış kapanış saatleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. 73 ülkeden 728 milyon dolarlık bir iş hacmini yansıtan, 80 ülkeden alım heyeti programlarının düzenlendiği, Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB’in desteklediği Agroexpo Fuarı 2021 23 Haziran 2021 Çarşamba ile 27 Haziran 2021 Pazar günleri arasında düzenlenecek.

Agroexpo’da geçtiğimiz yıl 73 ülkeden 948 katılımcı firma ve 358 bin 711 ziyaretçi buluşmuştu. Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olan Agroexpo, Avrupa’nın da dört büyük tarım fuarından biridir. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Türk tarımını dünya tarımı ile 16. Kez buluşturuyor. Orion Fuarcılık A.Ş.’nin organizasyonuyla en köklü ve en önemli buluşma noktası olan ve tarım sektörü temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan Agroexpo, sektörün lider fuarı olmayı sürdürüyor. 15. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı ev sahipliği yaparak Özbekistan ve Sırbistan onur konuk ülkelerini ve Bakanlık üst düzey yöneticilerini ağırladı.

İzmir Agroexpo 2021 Fuarı nerede İzmir Tarım Fuarı ne zaman giriş ücreti açılış kapanış saatleri

Agroexpo İzmir Tarım Fuarı ne zaman tarihleri ne?

Agroexpo Uluslararası İzmir Tarım ve Hayvancılık Fuarı 23 – 27 Haziran 2021 tarihleri arasında açık olacak. Yaklaşık 1.5 senedir Tarım Fuarlarından uzak kalan sektör çalışanları bir araya gelerek ticari ilişkileri geliştiriyor. 2020 yılında Tarım Ekonomisine büyük bir ivme kazandıran Agroexpo, 23–27 Haziran 2021’de Pandemiden sonraki ilk Tarım Fuarı olarak sektöre büyük bir güç katacak.

İzmir Tarım Fuarı Agroexpo nerede Fuar İzmir hangi semtte?

İzmir Tarım Fuarı Agroexpo İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan Fuar İzmir’de düzenlenecek. Tam adresi Zafer Mahallesi, 840 Sokak, Fuar Alanı No: 2 Gaziemir / İzmir olan Fuar İzmir’in ulaşım bilgileri de çok kolay. Adnan Menderes Havaalanına 8 kilometre mesafede bulunan Fuar İzmir, çevre yoluna yakınlığı ile şehir trafiğine girilmeden ulaşım kolaylığı sağlıyor. Önemli fuarların ve etkinliklerin düzenlendiği Fuar İzmir’e özel araçla ve toplu taşıma araçları ile gidilebilir. Fuar İzmir’e metro ve otobüs seferleri yoğun olarak yapılıyor. Şehir içi otobüsler de fuar alanının içine kadar hizmet veriyor. Diğer taraftan fuar dönemlerinde, fuarı organize eden firmalar merkez noktalarından Fuar İzmir’e servis kaldırıyor.

izmir'in en büyük şirketleri firmaları listesi

Agroexpo İzmir Tarım Fuarı giriş ücreti açılış kapanış saatleri

Agroexpo İzmir Tarım Fuarı’na ziyaretler yalnızca Online Davetiye girişleri ile gerçekleştirilebilecek olup, ayrıca girişte Hes Kodu sorgulamaları da yapılacaktır. Fuara sadece Online Bilet Sistemi ile giriş sağlanacak. Online Biletler agroexpo.com.tr den temin edilebilecek.

son dakika izmir haberleri