Son dakika İzmir haberleri… İzmir Bornova 100. Yıl Masterler Turnuvası Zafer Kupası başladı. Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, 100. Yıl Masterler Turnuvası Zafer Kupası’nın başlama vuruşunu yaparak 16 kulübün katıldığı futbol şöleninin ateşini yaktı. Bornova Belediyesi ve master takımların işbirliği ile 17 Temmuz-16 Ağustos tarihleri arasındaki Turnuva’nın ilk maçı Bornova Belediyesi Yusuf Tırpancı Sahası’nda Bornova Masterler ile Damlapınar arasında oynandı.

İzmir Bornova 100. Yıl Masterler Turnuvası Zafer Kupası

İzmir Bornova 100. Yıl Masterler Turnuvası Zafer Kupası’nda, Bornova Belediyesi Yusuf Tırpancı Sahası’ndaki ilk maç öncesi Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, takımlarla bir araya geldi. Futbolcularla yaptığı sohbette her yaşta spor yapmanın önemine değinen Başkan İduğ, hem master seviyesindeki oyuncuların hem de gençlerin daha olanaklarla spor yapabilmesi için çalıştıklarını söyledi. Başkan İduğ, Turnuva’ya katılan tüm sporculara başarılar diledi.

Turnuva’ya, Bornova Masterler, Ege Üniversitesi Masterler, Bal-Göç Masterler, 9 Eylül Masterler, Makgöç Masterler, Altınırmak Masterler, Pınargücü Masterler, Bornova Dostluk Masterler, Damlapınar Masterler, Bornovalılar Masterler, Mavi Ege Masterler, Esenspor Masterler, Kültür Masterler, Anadolu Masterler, Ayyıldız Masterler ve Doğanlar Masterler kulüpleri katılıyor. Final maçının ise Bornova Aziz Kocaoğlu Stardyumu’nda 16 Ağustos’ta yapılması planlanıyor.