Son dakika İzmir haberleri… İzmir Çeşme Oasis Aquapark fiyat 2023 nedir, İzmir Çeşme Oasis Aquapark giriş ücreti 2023 nedir soruları yanıt buldu. Çeşme Alaçatı'daki Oasis Su Parkı tesisleri, bu yıl da alternatif eğlence imkânlarıyla konuklarının güzel bir tatil geçirmesini sağlıyor. Hijyen ve güvenlik kurallarına önem verilen tesis, tatilcilerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. İzmirli iş insanlarının ortaklığıyla geçmişte kurulan, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki Tetusa A.Ş yönetimindeki Çeşme Alaçatı'daki Oasis Su Parkı tesisleri, bu yıl da konuklarına farklı eğlence imkânı sunuyor. Ailelerin çocuklarıyla birlikte eğlenebileceği havuzları, heyecan dolu kaydırak parkurları, gün boyu animatörler eşliğinde oyunlar ve gösteriler ile bu yıl da günübirlik tatilin merkezlerinden biri olan Oasis Aquapark’ta, konuklar tatilin keyfini doyasıya çıkarıyor.

İzmir Çeşme Oasis Aquapark’ta neler var?

Ege Bölgesi’nin en büyük su parkı işletmesi olan İzmir Çeşme asis Aquapark’ta her yaş grubuna göre havuz bulunuyor. Tesiste bin 300 metrekarelik büyük havuzun yanı sıra jakuzi havuzu, çocukların sınırsızca eğlendiği Aqua Tower, 0 – 3 yaş grubu çocuklar için özel olarak tasarlanan çocuk dünyası ve korsan gemisi olmak üzere 5 havuz hizmet veriyor. Türkiye'de bir benzeri olmayan uzay temalı “Space Race” adlı botlu kaydırağın da yer aldığı parkta her yaş grubundan maceraseverler için kaydırak bulunuyor. Adrenalin tutkunlarının vazgeçilmezi ise kobra adı verilen yine botlu su kaydırağı.

İzmir Çeşme Oasis Aquapark açılış kapanış saatleri

İzmir Çeşme Oasis Aquapark 10.00 ile 18.00 saatleri arasında haftanın yedi günü hizmet veriyor. Tesiste, eğlenceye kısa bir mola verip yemek yemek ve bir şeyler içmek için de kafeterya bulunuyor. 22 cankurtaranın görev yaptığı aynı zamanda acil durumlar için bir de revirin bulunduğu tesis, güvenli eğlence imkânı da sunuyor.

İzmir Çeşme Oasis Aquapark fiyat 2023 giriş ücreti

İzmir Çeşme Oasis Aquapark giriş ücreti 2023 fiyat 450 TL’dir. Tesiste, 3 yaşa kadar olan ziyaretçilerden giriş ücreti alınmıyor. 4-13 yaş grubundakiler 350 TL, 13 yaş ve üzerindekiler 450 TL giriş ücreti karşılığında havuzlar, kaydıraklar ve tüm aktivitelerden gün boyu sınırsız yararlanabiliyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ve Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şirketlerin personeline girişte yüzde 25 indirim uygulanıyor.