İzmir Çeşme Oasis Aquapark fiyat listesi 2022 belli oldu. Çeşme Alaçatı Oasis Aquapark nerede Sorusu yanıt buldu. Yaz sıcaklarında eğlencenin adresi, Çeşme Alaçatı’da kurulan Oasis Aquapark oldu. Haziran’da sezonu açan su parkı, açıldığı günden bu yana 5 bin 500 kişiyi ağırladı.

Çeşme’deki Oasis Aquaparkı yazın kavurucu sıcaklarında hem eğlenip hem de yurttaşların serinleyebileceği gözde mekanlardan biri oldu. Tesis ailelerin çocuklarıyla birlikte yüzebileceği havuzları, heyecan dolu kaydırak parkurları, performans müzikleri ve gösteriler ile bu yıl da günübirlik tatilin vazgeçilmez adresi. İzmir Çeşme Alaçatı Oasis Aquapark giriş ücretleri 2022 ve Çeşme Oasis Aquapark nerede adres telefon numarası bilgisi ortaya çıktı.

İzmir Çeşme Alaçatı Oasis Aquapark nerede?

Oasis Aqupark İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı Mahallesi’ndedir. Ege Bölgesi’nin en büyük su parkı işletmesi olan Oasis Aquapark’ta her yaş grubuna göre havuz bulunuyor. Dalga havuzunun yanı sıra tesiste toplam bin 300 metrekarelik büyük havuz, jakuzi havuzu, çocukların sınırsızca eğlendiği Aqua Tower, 0 – 3 yaş grubu çocuklar için özel olarak tasarlanan çocuk dünyası ve korsan gemisi olmak üzere 5 havuz hizmet veriyor.

Çeşme Oasis Aquapark adres telefon numarası

  • Çeşme Oasis Aquapark adres: Alaçatı Mahallesi 16095 Sokak, No:12 Çeşme / İzmir
  • Çeşme Oasis Aquapark telefon: (0533) 890 12 90

İzmir Çeşme Oasis Aquapark fiyat listesi 2022

Tesiste 3 yaş altından giriş ücreti alınmıyor. 4-12 yaş grubundakiler 160 TL, 13 yaş ve üzerindekiler ise 200 TL giriş ücreti karşılığında havuzlar, kaydıraklar ve gün boyu süren su topu, su voleybolu ile ayak tenisi aktivitelerinden sınırsız yararlanabiliyor.

Çeşme Aqua Toy City giriş ücreti 2022 telefon nasıl gidilir