İzmir Dezenfeksiyon Firmaları içerisinde, 2003 yılından beri hizmet vermekte olan Aden Dezenfeksiyon Şirketi İzmir’de Sağlık Bakanlığından izinli, Sağlık Bakanlığı, Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Dezenfeksiyon ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirmek için yetkili İzmir Dezenfektan şirketidir. Dezenfeksiyon Firmamız TSE tarafından yetkilendirişmiş ve Türk Standarları enstitüsü tarafından denetlemeleri yapılarak uygun görülerek yetkilendirişmiştir. Dezenfeksiyon şirketimiz tüm İzmir ili ve çevre illerde dezenfektan uygulamalarını gerçekleştirmektedir. İnternet üzerinden bize ulaşan tüm müşterilerimizi en uygun ev dezenfektan fiyatları ile covid-19 a karşı etkili Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı, DEZENFEKTANLAR İLE DEZENFEKSİYON, ilaçlama uygulamalarını yapmaktayız.

İzmir Dezenfeksiyon Firmaları

Dezenfeksiyon uygularımız, ev dezenfeksiyon, işyeri dezenfeksiyon, anaokul dezenfeksiyon, huzurevi dezenfeksiyon, araba dezenfeksiyonu,  okul dezenfeksiyonu, servis dezenfeksiyonu, hastane dezenfeksiyonu, covid 19 hasta evi dezenfeksiyonu, karantina altındaki ev dezenfeksiyonunu kapsamaktadır. Gerçekleştirdiğimiz dezenfeksiyon uygulamalarında birçok farklı ulv cihazları ile yaşadığınız ortamları dezenfekte etmekteyiz. Ev dezenfeksiyon şirketimizde görev alan eğitimli, uzman dezenfeksiyon uygulayıcısı personellerimiz ulaşılması zor alanlara ve yüksekte kalan noktalara dezenfektanların ulaştırmak için yoğun çaba göstererek, dezenfektanların yüzeye ulaşmasını sağlayıp ve bu yüzeylerde uzun süre kalarak antibaktariyel ve antiviral etki sağlamasını sağlarlar.

İzmir Dezenfekte yapan firmalar

Ev dezenfekte şirketi olarak bizler bu ev dezenfeksiyon uygulamaları sonrasında tüm müşterilerimizin dezenfeksiyon sonrasında 4 saat süreyle, uygulama yapılan dezenfektanların, yüzeylerde ürün tamamen kuruyana kadar evlerinin ve işyerlerinin dışında kalmalarını sağlamaktayız. Dezenfeksiyon uygulamalarımızda dünyaca kalitesi ve mikrop, bakteri ve virüslere karşı 2 ürünü tercih etmekteyiz. Bunlardan birtanesi virkon S, diğeri ise Huwasan TR 5O isimli dezenfektanlarıdır. Her 2 dezenfektan ürünü dezenfeksiyon uygulaması sonunda kullanıldığı alanlarda leke ve kalıntı bırakmama özelliğine sahiptir. Bu iki ürünle gerçekleştirdiğimiz ev dezenfekte fiyatları evinizin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Yaklaşık olarak 1 ev için dezenfeksiyon fiyatımız 100 tl ile 200 tl arasında değişmektedir.

Ülkemizdeki Corona virüs salgınıdaki hasta olan hasta sayılarının artması ile, Sağlık Bakanlığı tarafından kapatılan ve işlerine ara verilen restorant, bar, masaj salonu, spor salonu, okul, anaokulları, berberler, kuaför salonları, fastfood zincirleri, sinema salonlarının açılması ile birlikte bu işletmelerde dezenfeksiyon ilaçlamaları için tüm uygulama ekiplerimiz ile hazır da beklemekteyiz. Belirttiğimiz işletmelerde yapılacak olan dezenfeksiyon uygulama sonrasında, Aden logolu İşyeri Dezenfeksiyon Sertifikasını size teslim edecek ve bu dezenfeksiyon uygulama sertifikasının tüm müşteriler tarafından görünecek yerlere asılmasını sağlayacaktır, bu sayede işletmenize gelen müşterileriniz gönül rahatlığıyla işlerine devam edecektir.

Dezenfeksiyon Uygulamaları Hangi Tür Zararlılara Etkilidir?

Yapılacak dezenfeksiyon uygulamalarına kullanılan dezenfektanlar, bizi uygulayıcı firmalara verilmeden önce, hangi ülkede üretilirse üretilsin ve başka ülkelerde uygulanmasına için izin verilmiş bile olsa, Sağlık Bakanlığından İzinli dezenfeksiyon şirketleri tarafından kullanılmadan önce Sağlık Bakanlığı tarafından Halk Sağlığı için kullanılması için ruhsat alması ve etiket örnekleri ile bu ürünün uygulama dozlarının tescillenmesi gerekmektedir. Aden dezenfeksiyon şirketi tarafından kullanılan dezenfektanlar, zararlı bakterilere, koronavirüslere, Hepatit B, Hepatit C, İnfluenza A ve H1N1 virüslerinin önemli ölçüde azalttığı kanıtlanmıştır.

Dezenfeksiyon Uygulamaları Nerelere Yapılır

 • Konutlar,
 • Ofis binaları
 • Tıbbi tesisler
 • Acil durum araçları
 • Çocuk bakımı yerleri
 • Yiyecek hizmeti sağlayıcıları (barlar, restoranlar, fast food, teslimat işlemleri, süpermarketler vb.)
 • Perakende mağazaları
 • Umumi tuvaletler veya ev tesisleri
 • Ev mutfakları ve banyolar
 • Ortak yaşam alanları
 • Kaplıcalar, bronzlaşma salonları ve sağlık kulüpleri
 • Kruvaziyer hatları, havayolu terminalleri ve nakliye terminalleri
 • Bakım evleri
 • Kıdemli Merkezleri

Dezenfeksiyon Uygulamalarında Kullandığımız Dezenfektanlar Nelerdir.

Dezenfeksiyon firması olarak 2 farklı markaya ait Sağlık Bakanlığından İzinli Dezenfektan Kullanmaktayız.

Huwa-San,  hidrojen peroksit bazlı bir dezenfektandır.

Hidrojen peroksit (H 2 O 2 ) su ile her oranda karışabilen şeffaf, renksiz ve kokusuz bir dezenfektan sıvıdır. Reaksiyondan sonra su (H 2 O) ve oksijene (O 2 ) ayrışır .

Huwa-San ve normal hidrojen peroksit arasındaki temel fark, stabilize edici bir ajanın varlığındadır. H 2 O 2 kararlı olmadığından ve yavaş yavaş oksijen ve suya ayrıştığından, az miktarda gümüş şeklinde bir stabilizatör eklenir. Gümüş, hidrojen peroksit solüsyonunun stabilitesini artırmak için kullanılır.

Peroksiti stabilize etmek için asitler gibi başka hiçbir stabilize edici maddeye ihtiyaç duyulmadığından tek başına etkili bir aktif maddedir.Tüm bunlar Huwa-San dezenfektan ürünü kalıntı bırakmaz ve son derece güçlü dezenfektanlar yapar.

COVID-19'a neden olmaktan sorumlu olan yeni koronavirüs enfeksiyonu, kontamine yüzeylerle veya nesnelerle temastan sonra burun, göz veya ağızla temastan sonra meydana gelebilir. Kullanılmış yaşam ve çalışma alanlarının düzenli ve kapsamlı dezenfeksiyonu, bir salgını kontrol etmede ve bu bulaşıcı tehdidi durdurmada kritik bir adım olan viral bulaşma riskini azaltır.

Ev Dezenfeksiyon uygulamalarında kullanmakta olduğumuz diğer bir dezenfektan ise VİRKON S dir.

Virkon S, pembe renkli olup limon kabuğu kokuludur.  İçeriğindeki peroksijen bileşikleri ve organik asitler sayesinde güçlü bakterisid, virüsidve fungisit etkiye sahiptir. 500’den fazla virüs mikrobuna (Salmonella dahil), bakterilere ve mantarlara karşı etkisi bağımsız laboratuar testleri ile kanıtlanmıştır. Virkon S'in insan ve hayvanlara zararlı etkisi yoktur, çevre dostudur.

Korozyon etkisi yoktur. Suyu etkili şekilde dezenfekte eder.Konsantre toz formda olduğu için ekonomiktir, taşınması kolaydır. Labratuvar koşullarında yapılmış olan deneyler sonucunda, göstermiş olduğu başarıdan dolayı, dünyanın en iyi dezenfektanları arasında yer almaktadır.

Dezenfeksiyon Uygulamaları Nasıl Yapılmakta ve Dezenfekte Sonrasında Leke ve Kalıntı Kalır mı?

İzmir Ev Dezenfekte Şirketi, tarafından yapılacak olan dezenfeksiyon uygulamalarından önce firmamız uygulama personelleri tarafından evinize dışarıdan gelebilecek mikrop ve bakterileri önlemek amacıyla tek kullanımlık tulum ve maske ve galoşlar ile girilerek oluşabilecek olan risklerin önüne geçilmektedir. Ev içlerinde dezenfeksiyon uygulamaları elektrikli ULV adıverile profosyonbel makineler ile yapılmaktadır. ULV dezenfektan makinelerinin özelliği ise dezenfektandan gelen mikro damlacıkları doğal hava akımı ile tüm yüzeylere atarak ortamın hacmini doldurmak suretiyle dezenfekte etmeye yaramaktadır. Dezenfektan makinesi ULV cihazlarıpüskürtme amaçlı değil bulunduğu alandaki hacmi doldurularak yapılan dezenfekte uygulamalarında etkili olur.

Tüm yaşam alanlarınızda profosyonel ekiplerimiz ve Sağlık Bakanlığından Ruhsatlandırılmış Dezenfektenlar ile gerçek dezenfekte hizmetleri için bizlere 0.232.2550101 numaralı telefonlardan veya [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz. Corona mikrobuna bulaşmadan sağlıklı günler dileriz.