Son dakika İzmir haberleri… İzmir Enternasyonal Fuarı 2023 giriş ücreti ne kadar sorusu ile İzmir Fuarı nerede yapılıyor sorusu yanıt buldu. Gençlik temasıyla düzenlenen 92. İzmir Enternasyonal Fuarı, konserler, gösteriler ve birbirinden renkli etkinliklerle sürüyor. Çim Konserleri Sahnesi’nde; 7 Eylül’de Funda Arar, 8 Eylül’de Athena, 9 Eylül’de Tan Taşçı, 10 Eylül’de ise Haluk Levent sahne alacak. Konserler saat 21.00’de başlayacak.

İzmir Enternasyonal Fuarı 2023 giriş ücreti ne kadar?

İzmir Enternasyonal Fuarı 2023 giriş ücreti tam 13 TL, öğrenci 5 TL’dir. Kültürpark’ın tüm kapılarından giriş - çıkış yapılabilecek ve Fuar etkinlikleri 16.00 - 23.00 saatleri arasında düzenlenecek. Kültürpark 3 No’lu Hol önünde yer alan Rock&More Sahnesi 7 Eylül’de Ufuk Beydemir ve 8 Eylül’de Mengene’yi müzikseverlerle buluşturacak. Konserlerin başlama saati 20.00 olacak.

İzmir Fuarı nerede yapılıyor?

İzmir Fuarı Konak ilçesinde bulunan Kültürpark’ta yapılıyor. Mogambo Geceleri’nde de fuar boyunca müzik durmuyor. Mogambo’da, Yaşar 7 Eylül, Birsen Tezer 8 Eylül ve Hüsnü Arkan 9 Eylül günü sahne alacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Folkart ana sponsorluğu Migros etkinlik sponsorluğunda düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı, 10 Eylül tarihine kadar teknoloji, ticaret, kültür, sanat ve eğlencenin her yaş grubuna hitap eden etkinlikleriyle İzmirlileri karşılayacak.