Son dakika İzmir haberleri… İzmir Göztepe Başakşehir hazırlık maçı ne zaman, İzmir Göztepe Başakşehir hazırlık maçı saat kaçta, İzmir Göztepe Başakşehir hazırlık maçı bilet fiyatları ne kadar sorularının yanıtları ortaya çıktı. Göztepe ve Başakşehir, tüm gelirinin depremzede vatandaşlarımız için gerekli kamu kurumlarına aktarılacağı hazırlık maçı gerçekleştirecek.

İzmir Göztepe Başakşehir hazırlık maçı ne zaman?

İzmir Göztepe Başakşehir hazırlık maçı 25 Şubat Cumartesi günü oynanacak. Gürsel Aksel Stadyumu'nda 2 takım hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmanın tüm geliri depremzede vatandaşlarımız için gerekli kamu kurumlarına bağışlanacaktır. Karşılaşma için sadece VIP 200, Doğu ve Güney tribünleri satışa açılacaktır. Gerekli görülmesi halinde Batı ve Kuzey tribün biletleri de satışa sunulacaktır.

İzmir Göztepe Başakşehir hazırlık maçı saat kaçta?

İzmir Göztepe Başakşehir hazırlık maçı saat 16.00'da oynanacak. Karşılaşmanın biletleri 23 Şubat Perşembe günü Passo’dan satışa sunuldu. Tüm gelirinin depremzede vatandaşlarımıza bağışlanacağı hazırlık maçında kombine biletleri geçersiz olacak. Karşılaşma için Passolig Kart zorunluluğu bulunmamaktadır. Karşılaşmanın biletleri Passolig ve PDF bilet olarak Passo’dan ve Gürsel Aksel Stadyumu’nda bulunan Passolig gişelerinden alınabilecektir.

İzmir Göztepe Başakşehir hazırlık maçı bilet fiyatları

  • 1. Kategori: 365 TL
  • 2. Kategori: 145 TL
  • 3. Kategori: 55 TL