Son dakika İzmir haberleri... İzmir kar yağışı 2023 detayları belli oldu. İzmir’e kar yağacak mı 2023 ve İzmir kar yağıyor mu 2023 soruları cevap buldu. İzmir’in yüksek kesimlerine kar yağmaya başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi, buzlanma ve kar yağışı yaşanan bölgelerde kar küreme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor.

İzmir kar yağışı 2023

İzmir kar yağışı 2023 kentin yüksek kesimlerinde başladı. Karabağlar, Kemalpaşa ve Ödemiş ilçelerinde kar yağışı görüldü. İzmir Büyükşehir Belediyesi kentin yüksek kesimlerinde kar yağışı ile yaşamın olumsuz etkilenmemesi için yoğun bir çalışma yürütüyor.

İzmir’e kar yağacak mı 2023

İzmir’e önümüzdeki günlerde de kar yağmaya devam edecek. Karabağlar Hava Radar Komutanlığı, Kemalpaşa Beşpınar Köyü, Ödemiş Gölcük Mahallesi ile Ödemiş Subatan Mahallesi yollarında tuzlama çalışmaları Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından yapıldı.

İzmir’e kar yağıyor mu?

İzmir’e kar yağıyor. İzmir’in yüksek kesimlerinde kar yağışı var. Ekipler kar yağışının artmasına karşı yolları açık tutmak için belirlenen bölgelerde konuşlandırıldı. Yağış devam ettiği sürece kar küreme çalışmalarının aralıksız yapılacağı bildirildi.