Son dakika İzmir haberleri… İzmir Karsu konseri ne zaman 2023 sorusu cevap buldu. İzmir Karsu konseri bileti 2023 ne kadar sorusunun yanıtı ortaya çıktı. İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi, Karsu’nun ülkemizde yaşanan büyük deprem felaketinde yaşamını yitirenlerin anısına adayacağı konserle başlayacak.

İzmir Karsu konseri ne zaman 2023

İzmir Karsu konseri 15 Mart 2023 Çarşamba günü saat 14.00’te başlayacak. Karsu, 15 Mart’ta Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde dinleyicilerle buluşacak. Konser, “İktisat Kongresi” uygulaması üzerinden ücretsiz kayıt yaptırarak veya İzmirTube üzerinden yapılacak canlı yayınla izlenebilecek. Kongreye katılabilmek için “İktisat Kongresi” uygulamasını indirerek ilgili güne kayıt yaptırmak gerekiyor. Uygulama üzerinden alınan karekodlar ile etkinlik alanına giriş yapabilecek.

İzmir Karsu konseri bileti 2023

İzmir Karsu konseri bileti 2023 için İktisat Kongresi uygulaması üzerinden ücretsiz kayıt yaptırılabilecek. Aynı zamanda İzmirTube youtube kanalından da canlı olarak takip edilebilecek. Uygulama aracılığıyla kongre çerçevesinde yapılacak tüm etkinliklerle ilgili bilgilere de ulaşılabiliyor. Kullanıcılar ayrıca, tüm geliri deprem bölgesine aktarılacak Melike Şahin, Evgeny Grinko ve Kardeş Türküler konserleri için de bilet alabiliyor. “İktisat Kongresi” uygulaması, hem Apple Store hem de Google Play’den cep telefonu ve tabletlere indirilebiliyor.