Son dakika İzmir haberleri… İzmir Kent Lokantası Kemeraltı nerede konum adres yol tarifi menü detayları ortaya çıktı. Kent Lokantaları’nın ilki Kemeraltı Çarşısı’nda hizmete girdi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, kent lokantalarının sayılarını artıracaklarına belirterek, “İhtiyaç sahibi yurttaşlarımızın yanındayız.  Artan ekonomik krizde özellikle gençlerimizin, öğrencilerimizin, emekçilerimizin yemek masrafına destek olmak istiyoruz” dedi.

İzmir Kent Lokantası Kemeraltı nerede?

İzmir Kent Lokantası Kemeraltı şubesi Balıkçılar Meydanı’nda açıldı. Kent Lokantası bölgedeki esnaflarda ve çarşıya gelen vatandaşlarda memnuniyet yarattı. Grand Plaza A.Ş. Genel Müdürü Hilmi Aksoy, “Kemeraltı Çarşısı Balıkçılar Meydanı’ndaki ilk Kent Lokantamızı hizmete aldık. Bayram tatilinden sonra birçok ilçeye hizmet götürmeyi planlıyoruz. Hedefimiz her ilçede bir şubemizin olması. Bundan sonra ikinci durağımız Çiğli olacak. Karabağlar, Bornova ilçeleri ile devam edecek.” dedi.

İzmir Kent Lokantası Kemeraltı menü

Hafta içi saat 11.30’dan itibaren hizmet verecek lokantada dört çeşit yemekten oluşan menü 50 TL.’den yurttaşlara sunulacak. Kent Lokantası’nda yemek yiyen Murat Ülkü, “Esnaf için, çarşıya gelenler için çok güzel bir hizmet. Bereketiyle gelmiş Cemil Başkan. Çok teşekkür ediyoruz. Menü çok güzel, mükemmel. Yapana, yaptırana, buraya bunu açtırana çok teşekkür ederiz. İzmirlilere hayırlı olsun” diye konuştu.

İzmir toplu taşıma ücretleri 2024 İzmir Eshot İzdeniz İzban metro fiyatları 2024 İzmir toplu taşıma ücretleri 2024 İzmir Eshot İzdeniz İzban metro fiyatları 2024