Son dakika İzmir Konak cinayet haberleri… İzmir Konak Ballıkuyu Mahallesi’nde cinayet işlendi. Konak’ta yaşanan silahlı kavgada Hüseyin Tok hayatını kaybetti. Olay, saat 21.00 sıralarında Konak Ballıkuyu Mahallesi 1052. Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aralarında husumet bulunan iki grup arasında tartışma çıktı.

İzmir Konak Ballıkuyu Mahallesi cinayet

İzmir Konak Ballıkuyu Mahallesi’ndeki cinayetin detayları ortaya çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine C.P. ve E.P yanlarında getirdikleri tabancayla Hüseyin Tok ve Sadettin Ş.'ye ateş açıp olay yerinden kaçtı. Yaralılar yakınları tarafından Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Konak’ta silahlı kavgada Hüseyin Tok hayatını kaybetti

Hastanede yapılan müdahaleye rağmen, Konak’ta yaşanan silahlı kavgada yaralanan Hüseyin Tok yaşamını kaybederken, Sadettin Ş.'nin de tedavisinin sürdüğü öğrenildi. Ölen şahsın yakınlarının hastane önünde toplanması üzerine polis ekipleri, hastane çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Öte yandan, olay yerinden kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Elektrikli Araçlar için Kasko Sigortasının Avantajları Neler? Elektrikli Araçlar için Kasko Sigortasının Avantajları Neler?

son dakika izmir haberleri