Son dakika İzmir haberleri… İzmir Midilli feribot seferleri turları fiyatları 2023 ortaya çıktı. İzmir Midilli feribot seferleri kaç saat 2023 sorusu yanıt buldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi, deniz turizmine ivme kazandıracak İzmir - Midilli seferlerine bu yıl 2 Haziran’da başlıyor. İZDENİZ bünyesinde hizmet veren İhsan Alyanak yolcu gemisiyle  “ROTAMIZ Midilli” sloganıyla düzenlenecek seferler, Alsancak Limanı’ndan Midilli Limanı’na yapılacak.

İzmir Midilli feribot seferleri kaç saat?

İzmir Midilli feribot seferleri ortalama 2,5 saat sürecek. Her cuma gidiş her pazar dönüş şeklinde planlanan yolculuk için talep doğrultusunda hem Midilli - İzmir hem de İzmir - Midilli olmak üzere günlük ek sefer düzenlenebilecek.

İzmir Midilli feribot seferleri turları fiyatları 2023

İzmir Midilli feribot seferleri turları fiyatları; gidiş-dönüş bilet ücreti bu yıl 60 Euro, tek yön bilet ücreti ise 35 Euro olarak belirlendi. Midilli turlarından yeşil pasaportu ve Schengen vizesi olan yurttaşlar yararlanıyor. Bu yıl, gençlerin eğitim dönemi yorgunluğunu atabilmelerine yardımcı olmak amacıyla 8-18 yaş grubu için yüzde 50 indirim uygulanıyor. 0-7 yaş grubu çocuklar ise ücretsiz seyahat edebiliyor.

İzmir Midilli feribot seferleri biletleri

İzmir Midilli feribot seferleri biletleri, bilet.izdeniz.com.tr adresinden online olarak satışa sunuldu. Ayrıca İzmir Alsancak Limanı’nda açılan İZDENİZ satış ofisinden ve yetkili acentelerden elden bilet alınabiliyor. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler 0501 535 3535 numaralı telefonu arayabilir ya da [email protected] adresine elektronik posta atabilir.

Çeşme 12. Alaçatı Ot Festivali 2023 ne zaman tarihleri ne program iptal mi nerede yapılacak? Çeşme 12. Alaçatı Ot Festivali 2023 ne zaman tarihleri ne program iptal mi nerede yapılacak?