Homeros’un “Gök kubbenin altındaki en güzel şehir” olarak betimlediği İzmir, 8 bin 500 yıllık tarihi boyunca ihracat, sanayi, tarım, turizm ve fuarcılık alanlarında her zaman öne çıkan bir şehir oldu. Kurtuluş mücadelesinin başlangıç noktası ve bağımsızlığın sembol şehri olan İzmir yine coşku dolu günler yaşıyor.

9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu 101. Yıl kutlamaları kentin her köşesinde büyük bir coşkuyla devam ediyor. İzmir’in farklı noktalarında yapılan kutlama programları, konserler ve diğer etkinlikler ile birlikte, İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yılında İzmirli işadamları ve kulüpler de kutlama mesajları yayınlıyor. İzmir Puro Kulübü Cigar Club İzmir topluluğu da yayınladığı mesaj ile İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunu kutladı.

İzmir Puro Kulübü Cigar Club 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu mesajı

İzmir’de iş dünyasının temsilcileri, İzmir’in kurtuluşu günü olan 9 Eylül’ü, 101. Yılda da yayınladıkları mesajlarla kutlamaya devam ediyor. İzmir Puro Kulübü Cigar Club tarafından yayınlanan mesajda; “9 Eylül İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşu kutlu olsun. Aziz kentimiz İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunu kutluyor, İzmirli işadamları ve İzmir Cigar Club olarak, İzmir için çalışmaktan, İzmir için üretmekten gurur ve onur duyuyoruz” denildi.

İzmir Puro Kulübü Cigar Club hakkında

İzmir Puro Kulübü Cigar Club, 2019 yılında İzmir’de puro severler tarafından kurulan sosyal bir kulüptür. Üyelik şartlarının ve kulüp kurallarının bulunduğu bu özel private kulüp, İzmirli seçkin isimlerden oluşuyor.

İzmir’de cemiyet hayatının önde gelen kişilerinin üye olduğu puro kulübünde, İzmirli işadamları 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu 101. Yıl kutlaması için bir araya geldi ve bir kutlama mesajı yayınladı. 9 Eylül İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunu kutlayan kulüp üyeleri, İzmirli işadamları ve İzmir Cigar Club olarak, İzmir şehri için çalışmaktan ve üretmekten gurur ve onur duyduklarını dile getirdi.

İzmir Puro Kulübü Cigar Club instagram sayfası: https://www.instagram.com/purokulubuizmir/

İzmir Puro Kulübü Cigar Club