İzmir su kesintisi son dakika 26 Ocak 2021 Salı detayları ortaya çıktı. İzmir’de sular ne zaman gelecek? Sorusu yanıt buldu. İzmir’in Çeşme, Çiğli, Güzelbahçe, Karabağlar, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Ödemiş, Seferihisar ve Urla ilçelerinde Salı günü İZSU tarafından planlı su kesintileri yapılacak. Çeşme su kesintisi Yalı Mahallesi’nde, Çiğli su kesintisi Egekent Mahallesi ve Çağdaş Mahallesi’nde etkili olacak. İzmir Güzelbahçe su kesintisi Yelki Mahallesi, Karabağlar su kesintisi Bahar ve Gülyaka Mahallesi’nde etkili olacak. Kesintiden Kemalpaşa Aşağıkızılca Mahallesi de etkilenecek. Konak su kesintisi Anadolu Mahallesi, Murat Mahallesi ve Millet Mahallesi’nde tkili olacak. Menderes’te Görece Cumhuriyet Mahallesi, Menemen’de 30 Ağustos Mahallesi, Ödemiş’te Bıçakçı, Pirinççi, Gereli, Emmioğlu, Umurbey ve Süleyman Demirel Mahallesi’nde su kesintileri yaşanacak. 26 Ocak Salı günü İzmir Seferihisar su kesintisi Camikebir, Beyler ve Hıdırlık Mahallesi’nde yaklaşık 4 saat sürecek. Urla su kesintisi ise Şirinkent, Yelaltı ve Kalabak Mahallesi’nde etkili olacak ve yaklaşık 8 saat sürecek.

İzmir Çeşme su kesintisi 26 Ocak 2021 Salı

İzmir Çeşme su kesintisi 26 Ocak 2021 Salı günü saat 10.00 ile 12.00 arasında Yalı Mahallesi’nde olacak. 6258 sokakta yaşanan ana boru arızası sebebi ile sokak ve çevresinde su kesintisi olacak.

Çiğli ve Güzelbahçe su kesintisi 26 Ocak 2021 Salı

İzmir Çiğli su kesintisi 26 Ocak 2021 Salı günü Egekent Mahallesi ve Çağdaş Mahallesi’nde etkili olacak. 8845 sokak no: 26 yeni branşman bağlantısı nedeni ile su kesintisi yapılması zorunluluğu ortaya çıkmış. Güzelbahçe Yelki Mahallesi’nde su kesintisi 14.25’e kadar sürecek. Bölge vana arızasından dolayı 2165/Soka vanasının kapatıldığı bilgisi İZSU tarafından paylaşıldı.

Konak ve Karabağlar su kesintisi 26 Ocak 2021 Salı

İzmir’in Konak ilçesine bağlı Anadolu Mahallesi, Murat Mahallesi ve Millet Mahallesi’nde branşman arızasından dolayı yaklaşık 2 saat su kesintisi yapılacak. Sular en geç saat 14.00’de gelecek. Karabağlar su kesintisi Bahar Mahallesi ve Gülyaka Mahallesi’nde saat 16.00’ya kadar devam edecek. Şebeke yenileme ve döşeme çalışmaları yapıldığından dolayı Karabağlar’ın 2 mahallesini etkileyecek kesintiler meydana gelecek.

Menderes ve Menemen su kesintisi 26 Ocak Salı

Menderes Görece Cumhuriyet Mahallesi’nde saat 13.30’a kadar sürecek su kesintisi yaşanacak. Doğalgaz çalışması esnasında ana boruda kırık meydana geldiği bilgisi İZSU tarafından paylaşıldı. Menemen ilçesinde saat 12.00 ile 15.30 arasında yaklaşık 3 saat 30 dakika sürecek su kesintisi meydana gelecek. Ana boru arızası nedeniyle sadece 8. Caddede kesinti yapılacağı kaydedildi.

İzmir su kesintisi 2021

İzmir İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi programı 2023 İzmir İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi programı 2023

Ödemiş ve Kemalpaşa su kesintisi 26 Ocak Salı

Ödemiş Bıçakçı, Pirinççi, Gereli, Emmioğlu, Süleyman Demirel ve Umurbey mahallesinde saat 17.00’ye kadar sürecek su kesintileri yaşanacak. Ödemiş ilçesinde Tedaş’ın bakım ve onarım çalışmalarından dolayı, kanal çalışmasından dolayı ve ana boru arızası nedenleri ile bu mahallelerde kesintiler yaşanacak. Kemalpaşa Aşağıkızılca Mahallesi’nde müteahhit çalışması yapıldığı esnada oluşan ana boru arızası sebebiyle mahallede kısa süreli su kesintisi yaşanacak.

Seferihisar ve Urla su kesintisi 26 Ocak Salı

Seferihisar ilçesine bağlı Camikebir, Hıdırlık ve Beyler Mahallesi’nde saat 14.00’e kadar sürecek su kesintisi yaşanacak. İzmir Caddesi No: 7 önündeki arıza nedeniyle Hıdırlık Mahallesi’nin tamamına ve Camikebir Mahallesi’nin bir bölümüne su verilemediği kaydedildi. Urla’nın Şirinkent Mahallesi, Yelaltı Mahallesi ve Kalabak Mahallesi’nde 17.00’ye kadar sürecek su kesintisi yaşanacak. Kesintinin bölgede yapılan bağlantı çalışmasından kaynaklandığı bilgisi İZSU tarafından paylaşıldı.