Son dakika İzmir haberleri… İzmir Tek Tribün Tek Yürek Göztepe Karşıyaka temsili maçı ne zaman, İzmir Tek Tribün Tek Yürek Göztepe Karşıyaka temsili maçı bilet fiyatları ne kadar sorularının yanıtları ortaya çıktı. Göztepe Spor Kulübü’nden yapılan duyuruda şu sözlere yer verildi;

“Takvimler 1981 yılını gösterirken "2. Lig'de Dünya rekoru kırarak" tarihe geçen efsane iki kulüp olarak; ülkece yaşadığımız felaket sonrası yüreklerimizdeki acıyla birlikte depremzedeler için yine bir araya geliyoruz. Körfezin ayırdığını vicdan birleştirecek.”

İzmir Tek Tribün Tek Yürek Göztepe Karşıyaka temsili maçı ne zaman?

İzmir Tek Tribün Tek Yürek Göztepe Karşıyaka temsili maçı 26 Şubat 2023 tarihinde temsili olarak oynanacak. Göztepe Spor Kulübü’nden yapılan duyuruda; “26 Şubat 2023 tarihinde #TekTribünTekYürek dijital biletlerimizle 'vicdanlarda oynanacak bir maç için satılan en yüksek bilet sayısı' rekoruyla yaraları hep birlikte saracağız.” denildi.

İzmir Tek Tribün Tek Yürek Göztepe Karşıyaka temsili maçı bilet fiyatları

İzmir Tek Tribün Tek Yürek Göztepe Karşıyaka temsili maçı bilet fiyatları 50 TL’den satışa sunuldu. Biletler için toplanan ücretler deprem bölgesine gönderilen yardımlar için kullanılacak. Temsili karşılaşmanın biletleri 17 Şubat Cuma günü saat 13.00'te Passolig sistemi üzerinden satışa açılmıştı. Hatıra biletlerinin satışları 26 Şubat Pazar günü saat 20.00'de sona erecektir. Hatıra bileti satış işlemleri için Passolig kart zorunluluğu bulunmamaktadır.

Göztepe A.Ş. - Karşıyaka karşılaşması fiziksel olarak yapılmayacak olup 6 Şubat 2023 tarihinde başta Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Malatya, Adıyaman, Adana illerimizi etkileyen deprem felaketinden etkilenen 10 ilimizdeki depremzedelere fayda sağlayabilmek adına hatıra bilet satışı gerçekleştirilecektir. Elde edilecek gelir Göztepe Spor Kulübü ve Karşıyaka Spor Kulübü tarafından depremzedelere bağışlanacaktır.