Son dakika İzmir haberleri… İzmir Venedik Karnavalı 2023 festivali programı açıklandı. İzmir Venedik Karnavalı 2023 18 Şubat Cumartesi günü saat 17.00’de başlayacak. Etkinlik İzmir’in Konak ilçesinde bulunan Alsancak Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi’nde yapılacak.

İzmir Venedik Karnavalı 2023 bilet fiyatları

İzmir Venedik Karnavalı 2023 bilet fiyatları 200 TL olarak satışa sunuldu. Çift kişilik bilet avantajı da katılımcılara sunuluyor. Ayakta düzen olarak yapılacak olan festivalin biletleri 200 TL olacak. Festival açıklamasında; “Alsancak’ın tarihi dokuları arasından çıkıp Venedik’e yolculuk yapmaya hazır mısın?” sözlerine yer verilerek tüm İzmirliler davet edildi.

İzmir Venedik Karnavalı 2023 festivali programı

İzmir Venedik Karnavalı 2023 festivali programı için yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi; “Venedik Karnavalı coşkusunu yaşayacağımız bu etkinlikle İtalyan yemekleri, kokteylleri ve sıcak şarap seni bekliyor. Maske yapım atölyesi ile etkinlik maskeni kendin tasarlayabilir, dans ve ateş gösterileri ile karnaval coşkusunu yaşayabilir, OperaTrio ve DJ performanslar ile doyasıya eğlenebilirsin.”