İzmir yılbaşı 2023 mekanları nelerdir, İzmir’de 2023 yılbaşı en güzel nerede kutlanır sorularına yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz! Bu yazımız en güzel İzmir yılbaşı 2023 mekanlarını arayanlar için! İşte mekan özelliklerine ve konum bilgilerine göre hazırladığımız en kaliteli, en eğlenceli, en güzel, müşterilerine ayrıcalıklar sunan İzmir yılbaşı mekanları 2023 listemiz...

1- Seferihisar İzmir Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri Listesi

Türkiye’nin ilk Cittaslow kenti (sakin şehir) Seferihisar İzmir yılbaşı 2023 mekan önerileri arayanlar için eşsiz fırsatlar sunuyor. Şehir karmaşasından uzakta ama İzmir merkeze yakın olması sayesinde yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken tatil beldesi, Seferihisar yılbaşı mekanları ile de adından söz ettiriyor. İşte, Seferihisar İzmir yılbaşı 2023 mekan önerileri....

a- Europhia Termal Hotel İzmir Seferihisar/Sığacık (Konaklamalı/Konaklamasız)

Europhia Termal Hotel İzmir Seferihisar ilçesinin gözde tatil beldesi Sığacık’ta bulunuyor. Denize sıfır konumda olan, açık ve kapalı havuzu bulunan Europhia Termal Hotel sadece yazın değil, kışın da tatilcilerin akınına uğruyor. Dolayısı ile özellikle konaklamalı yılbaşı mekanı arayanlar için eşsiz bir deneyim vaat ediyor.

Eğer siz de kaliteli bir mekanda, neredeyse sınırsız hizmetlerle yılbaşı gecesini doyasıya eğlenceyle yaşamak istiyorsanız konaklamalı ya da konaklamasız seçenekleriyle Europhia Termal Hotel’i tercih edebilirsiniz.

İzmir Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri Listesi

b- Dağ Restaurant Sığacık

Seferihisar Sığacık’ın merkezinde bulunan Dağ Restaurant da İzmir yılbaşı 2023 mekanları listemizde... Denize sıfır konumda ve eşsiz manzaralı Dağ Restaurant’ta zengin içerikli menünün keyfini çıkarırken eğlenceye de doyabilirsiniz. Seferihisar yılbaşı mekanları listesindeki Dağ Resturant’ın yılbaşı programı, sizi eğlencenin doruklarına çıkaracak.

c- Huni Restaurant Sığacık (Konaklamalı/Konaklamasız)

Türkiye’nin ilk Cittaslow ilçesi Seferihisar’ın sahil kasabası Sığacık’ta bulunan Huni Restaurant da İzmir yılbaşı 2023 mekan önerileri arayanlara konaklamalı ve konaklamasız seçenekleriyle hizmet veriyor. Sığacık Kaleiçi’nde ev yapımı lezzetlerle unutulmaz bir yılbaşı geçirmek istiyor, yeni yılın ilk gününe huzurlu bir kasabada uyanmak istiyorsanız Huni Restaurant’ı tercih etmelisiniz.

İzmir Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri Listesi

2- İzmir Çeşme Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri

İzmir’in gözde tatil bölgesi Çeşme, pek çok İzmir yılbaşı 2023 mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Yaz turizminin en fazla geliştiği, eğlencenin doyasıya yaşandığı, eğlence sektörüne öncülük eden mekan çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu Çeşme’de yılbaşı mekanları ve programları aşağıda listelenmiştir.

a- Çeşme Alliance Restaurant Yıldızburnu

Alliance Restaurant Yıldızburnu, Çeşme’de en çok tercih edilen nezih mekanlar arasında. İzmir yılbaşı 2023 mekanları arayanlar için de oldukça ideal. Şarap menüsü açısından oldukça geniş olan, İtalyan mutfağı lezzetlerine yer veren Alliance Restaurant yılbaşı programı yakında paylaşılıyor olacak. Takipte kalınız.

b- Kemerlihan Deluxe Alaçatı

Çeşme yılbaşı mekanları listesinde Alaçatı’da yer alan Kemerlihan Deluxe de yer alıyor. Alaçatı’nın en iyi otellerinden biri olan Kemerlihan Deluxe, Çeşme’de konaklamalı yılbaşı programıyla da hizmet veriyor. İster konaklamalı, ister konaklamasız Kemerlihan Deluxe yılbaşı programı tam size göre.

İzmir Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri Listesi

3- İzmir Urla Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri

İzmir’de yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan ilçelerden biri de Urla. Dolayısı ile en iyi İzmir yılbaşı mekanlarının bulunduğu yerler arasında Urla da var! Günden güne gelişen, hem huzurlu bir tatil yapmak hem de eğlenmek isteyen kişilere fırsatlar sunan Urla yılbaşı programları açısından da zengin. İşte, Urla yılbaşı mekanları öneri listemiz...

a-  Nott Urla Kokteyl Bar

Urla yılbaşı mekanları arasında bar olarak hizmet veren Nott Urla Kokteyl Bar da bulunuyor. Eğlenceye doymak isteyenlerin tercihleri arasındaki Nott Urla, sıradan günlerde de yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanlarından biri. Eğer siz de yılın ilk gününe eğlenerek girmek istiyor, sürprizlerle dolu bir geçe geçirmek istiyorsanız Nott Urla yılbaşı programının açıklanmasını bekleyin.

İzmir yılbaşı mekanları listemizde, otel hizmeti de veren Urla Köyce Restaurant’ı tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı tatilinizi tarih kokan bir mekanda, eşsiz bir manzarada geçirmek mümkün! Urla rıhtımda yer alan Pier Hotel, misafirlerine eşsiz bir yılbaşı eğlence deneyimi sunuyor. Eğer sakin ve huzurlu bir ortamda, doyasıya eğlenerek 2023 yılına girmek istiyorsanız konaklamalı ya da konaklamasız seçenekleriyle Urla Pier Hotel’i tercih edebilirsiniz.

İzmir Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri Listesi

4- İzmir Alsancak Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri Listesi

İzmir’de eğlence denince akla ilk gelen yerlerden biri hiç kuşkusuz Alsancak! 2023 yılbaşı tatilini İzmir’de geçirmek isteyen yerli yabancı tüm turistler için Alsancak oldukça uygun bir konum. Alsancak’ın gerek şehir merkezinde olması gerekse de canlı bir gece hayatına sahip olması, onu cazip kılan nedenler arasında... İşte, İzmir Alsancak yılbaşı 2023 mekan önerileri...

a- İzmir Alsancak Anemon Hotel

2023 İzmir yılbaşı otelleri arasında bulunan dört yıldızlı Alsancak Anemon Hotel sizlere aradığınız eğlenceyi ve hizmeti sunuyor olabilir! Yılbaşı tatilini İzmir merkezde, eşsiz bir yılbaşı eğlencesiyle geçirmek istiyorsanız Anemon Hotel’i tercih edebilirsiniz.

Üstelik bu hotel, şehir dışından gelecek misafirleri için havaalanı transfer hizmeti de veriyor. İzmir Alsancak Anemon Hotel yılbaşı programı çok yakında https://www.yilbasiprogramlari.com/ adresinde paylaşılıyor olacak.

İzmir Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri Listesi

b- Sakız Alsancak Restaurant

İzmir’in en eski ve en güzel konumlarından biri; Pasaport İskelesi’nin tam karşısında yer alan Sakız Alsancak Restaurant Girit, Ege ve Akdeniz mutfağı lezzetlerini yılın her günü müşterilerine sunuyor. Eşsiz deniz manzarasında, leziz yemeklerle muhteşem bir yılbaşı gecesi geçirmek istiyorsanız Sakız Alsancak Restaurant’ı tercih edebilirsiniz.

c- Alsancak Eski Usül Restaurant

Alsancak İzmir yılbaşı 2023 mekan önerilerinden bir diğeri de; Alsancak Eski Usül Restaurant... Sıradan günlerde de canlı müzik programlarıyla misafirlerini ağırlayan Eski Usül Restaurant yılbaşı programıyla da eğlenmek isteyenlere eşsiz fırsatlar sunuyor. Siz de Alsancak’ın göbeğinde yılbaşı mekanı arıyorsanız erken rezervasyon imkanından faydalanmayı unutmayın.

5- Karşıyaka İzmir Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri

İzmir’in eğlence dünyası gelişmiş yerlerinden biri de; Karşıyaka... İzmir’in en eski ilçelerinden biri olan Karşıyaka’da yılbaşı mekanları da oldukça fazla. İşte, Karşıyaka’da 2023 yılbaşı mekanları arayanlara tavsiyeler...

İzmir Yılbaşı 2023 Mekan Önerileri Listesi

a- SoldOut Performance Hall

SoldOut Performance Hall Karşıyaka, eğlenmeyi sevenlerin ve müzik tutkunlarının uğrak mekanlarından biri. Konserlere ev sahipliği yapan SoldOut Performance Hall 2023 yılbaşı programıyla da doyasıya eğlenmek isteyenler için oldukça ideal. Eğer müziğin ritmine kapılarak 2023 yılını karşılamak istiyorsanız, SoldOut Perfomance Hall yılbaşı program detaylarını bekleyin.

b- Best Western Premier Karşıyaka

‘’Yeni nesil business hotel’’ mottosuyla öne çıkan Karşıyaka’nın en iyi otellerinden olan Best Western Premier 2023 yılbaşı programıyla da göz dolduracak. Üstün teknoloji ile donatılmış bir otelde, yüksek standartlarda konaklamalı ya da konaklamasız yılbaşı eğlencesi arıyorsanız, Best Western Premier Karşıyaka’yı tercih edebilirsiniz. İzmir yılbaşı 2023 mekan önerileri listemizde bulunan yüksek standartlarda yılbaşı eğlencesi için Best Western Premier’de yerinizi ayırtın.