Gizem Soysaldı kimdir, eşi kim, kaç yaşında, çocuğu, oynadığı dizileri

İzmirli oyuncu Gizem Soysaldı'nın kim olduğunu, eşini ve kaç yaşında olduğunu, haberimizden öğrenebilirsiniz.

İzmir 29.09.2019, 17:38 11.05.2021, 17:25
Gizem Soysaldı kimdir, eşi kim, kaç yaşında, çocuğu, oynadığı dizileri

Gizem Soysaldı İzmir Karşıyaka’da doğmuştur. Kova burcu olan Gizem Soysaldı, üniversite öğrenimine kadar yaşantısını doğduğu şehirde sürdürmüştür. Gizem Soysaldı, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur.

İzmirli oyuncu Gizem Soysaldı kimdir? Eşi, kaç yaşında

GİZEM SOYSALDI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA

4 Şubat 1984 tarihinde doğan ve çok küçük yaşlardan itibaren tiyatro ve oyunculukla ilgilenen Soysaldı, bu alanda eğitimler görmüş ve çok sayıda tiyatroda rol almıştır. Kül - Kadın, Açık Pencere, Asiye Nasıl Kurtulur, Ayı, aHHval rol aldığı oyunlardandır.

GİZEM SOYSALDI FİLMLERİ

Üniversitede farklı bir bölüm okusa da aklının bir köşesinde oyunculuğun hep var olduğunu belirtmiş ve Arka Sokaklar dizisiyle 2013 yılında televizyon dünyasına giriş yapmıştır. Arka Sokaklar’ın ardından Seksenler, Bizim Okul gibi dizilerde de çeşitli karakterleri canlandırmıştır. Oyunculuk kariyerini sadece dizilerle sınırlı tutmamış, F Tipi Film, Sürgün, İçerdekiler isimli filmlerde boy göstermiştir.

damla sönmez nereli evli mi boyu kaç

GİZEM SOYSALDI EŞİ

2007-2008 yılları arasında Halit Ergenç ile hayatını birleştirmiştir. İkinci evliliğini 2012 yılında Hüseyin Karabey ile yapmış ve bu evlilikten bir oğlu olmuştur.  Teldolap - Bir Kavanoz Mucize isimli bir kitap yazmıştır. 1.64 cm boyundadır ve 50 kilodur.

Yorumlar (0)