Son dakika İzmir haberleri… İzmirim Kart başvuru merkezleri Konak Bornova Buca Karşıyaka İzmirim Kart başvuru noktaları Menemen Torbalı Ödemiş Çeşme Karaburun Urla Kemalpaşa Menderes Tire detayları belli oldu. Elektronik Ücret Toplama Sistemi’ni çalıştıran ve İzmirim Kart hizmetlerini yürüten İzmir Teknoloji ve İnovasyon Şirketi (İZTEK), sorumluluk alanında attığı yeni adımlarla dikkat çekiyor.

İZTEK Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, vatandaşların, Konak’a gelmek zorunda kalmadan, ikamet ettikleri yerlerde ya da yakınlarındaki başvuru merkezlerinde işlemlerini kolayca yapabildiğini söyledi. Bugünlerde ilk ve orta dereceli okulların yanı sıra üniversitelerde de kayıt döneminin devam ettiğine dikkat çeken Mutlu, şöyle konuştu: “İzmirim Kart merkezlerimizde; Öğrenci, Öğretmen, 60 Yaş, 65 Yaş ve Engelli İzmirim Kart işlemlerini yapıyoruz. Okullara kayıt dönemi olduğu için Öğrenci İzmirim Kart işlemleri son derece yoğunlaştı. Öğrencilerimiz, kentin dört bir yanındaki İzmirim Kart başvuru noktalarında işlemlerini kolayca yaptırabilir. Böylece özellikle Konak Kart Merkezi’nde yığılmaları önlemiş oluruz.”

İzmirim Kart başvuru merkezleri Konak Bornova Buca Karşıyaka

  • Konak
  • Üçyol Metro İstasyonu çıkışı
  • Fahrettin Altay Aktarma
  • Bornova Metro Aktarma
  • Bostanlı İskele
  • Şirinyer Aktarma ve
  • Otogar’da bulunuyor.

Şahsen ya da izmirimkart.com.tr adresi üzerinden başvuru yapılabiliyor. Şahsen başvuranların kartları hemen basılıp veriliyor. İnternet başvurularında da kartlar istenen merkezden aynı gün elden teslim ediliyor. Kent merkezindeki başvuru noktalarının adreslerine, izmirimkart.com.tr/tr/KartBasvuruMerkezleri linkinden ulaşılabilir.

İzmirim Kart başvuru noktaları Menemen Torbalı Kemalpaşa Menderes

İzmir Büyükşehir Belediyesi Menemen Yerel Hizmetler Birimi: Hafta içi günlerde şahsi başvuru alınıyor ve kartlar hemen teslim ediliyor.

Torbalı Yerel Hizmetler Birimi: Salı, çarşamba ve perşembe günleri şahsi başvuru alınıyor ve kartlar hemen teslim ediliyor.

Ödemiş Yerel Hizmetler Birimi: Hafta içi her gün başvuru alınıyor. Kartlar en kısa sürede hazırlanıp elden teslim ediliyor.

Çeşme, Karaburun, Urla, Kemalpaşa, Menderes ve Tire yerel hizmetler birimlerinde de İzmirim Kart başvuruları alınıyor. Kartlar, Konak’ta hazırlanıp birkaç iş günü içinde sahiplerine elden teslim ediliyor.