Hayallerindeki evi satın almak isteyenlerin günümüz şartlarında yüksek faizli kredilerden başka bir seçenekle ev sahibi olması giderek zorlaşıyor. Hayat standartlarını düşüren, alım gücüne büyük bir darbe vuran yüksek faizli krediler bir birikimi olmayanlar için de kefil ve ipotek gibi şartları mecburi kılıyor. Güvensizliğin ve borçlanmanın hakim olduğu bu sistemde, insanların çoğu en büyük temel ihtiyaçlarından biri olan barınma ihtiyacını karşılamakta güçlük çekiyor.

Tüm bu zorlukları ortadan kaldırarak faizsiz taksitle ev alma yolunu açan Katılımevim, üyelerine aile sıcaklığıyla yaklaşarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkese eşit fırsatlar sunan bir tasarruf finansman şirketidir. Katılımevim’in tasarruflu ödeme planlarında geleneksel banka kredilerinde bulunan ek masraf, vade farkı ve faiz ödemesi gibi temel maliyetler bulunmaz.

Katılımevim ile Taksitle Ev Sahibi Olmanın Koşulları Nelerdir?

Temelde, insanlara dayanışma ve yardımlaşma gibi yirmi birinci yüzyılda kaybolmuş olan değerleri yeniden hatırlatmak için kurulmuş olan Katılımevim taksitle ev sahibi olmak isteyen herkesin hiçbir şart ve koşul olmadan katılabileceği bir tasarruf finansman sistemine sahip. Çekilişli Plan ve Kişiye Özel Plan seçenekleriyle 18 yaşını doldurmuş tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının faiz ve peşinat ödemek zorunda kalmadan ev sahibi olmasına aracı olan Katılımevim, kurulduğu günden bugüne birçok ailenin yaşamına dokunmuş ve kendi geleceklerini inşa etmeleri için yardımcı olmuştur.

Ev sahibi olmanın günümüz ekonomik şartlarında en kolay yollarından biri olarak kabul edilen taksitle ev alma yöntemi ile dilediğiniz evi satın alarak hem geleceğinize yatırım yapabilir hem de bugünkü yaşam koşullarınızı güzelleştirecek bir adım atabilirsiniz.

İzmir’de Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Türkiye’nin en yoğun nüfusa ve yerleşim alanına sahip illerinden biri olan İzmir’de, konum ve şehrin son on yılda gösterdiği gelişim sebebiyle artan ev fiyatları birçok aileyi bankaların yüksek faizli kredilerine başvurmaya itmektedir. Yıllarca ödeme zorunluluğu bulunması sebebiyle ailelerin yaşam standartlarını düşüren bu krediler, ev sahibi olma hayalinin önünü kesen en büyük nedenlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tasarruf finansman yöntemlerine sahip olan Katılımevim dilediğiniz yerde ve dilediğiniz özelliklere sahip olan evi seçtiğiniz ödeme planıyla size teslim etmektedir.

Faizsiz ödeme planları arasında çekilişle ev sahibi olmak isteyenlerin Çekilişli Plan’la, özel taksit ve ödeme seçeneklerine sahip olmak isteyenlerin ise Kişiye Özel Plan’la ev sahibi olabileceği Katılımevim’de hiçbir ön koşul ve kefil şartı bulunmamaktadır. Her iki planda da sahip olmak istediğiniz evi ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını sizin seçiminize bırakan Katılımevim’de ara ödeme, ön ödeme ve peşinat gibi şartlar olmadan tasarruf finansman yöntemlerinden yararlanarak ev sahibi olabilirsiniz.