Televizyon ekranlarında tekrar izleyicilerle buluşacak olan Kesişme İyi ki Varsın Eren filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi nerede çekildi, Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi ne zaman çekildi, Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi kaç saat dk sürüyor, Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi hangi kanalda oynuyor, Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filminde, Trabzon Maçka'da teröristlerle kahraman Mehmetçiğin çatışması sırasında hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayat hikayesi ekranlara geliyor. Filmin oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Rahman Beşel, Alayça Öztürk, Emir Çiçek, Mutlunur Lafçı, Atay Yıldız ve Ahmet Eren Taşdelen rol alıyor. Filmin senaryosunu Mert Dikmen, Özer Feyzioğlu ve Alper Uyar yazdı.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filminin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturuyor. Yapımcısı Mustafa Uslu olan filmin müziklerini Fahir Atakoğlu hazırladı. TRT ve Dijital Sanatlar tarafından ortak çekilen film biyografi ve dram türleri ile ekranlara geliyor. Kesişme İyi ki Varsın Eren filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, film kaç dakika sürüyor, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri sorularının yanıtları haberimizde truvabet yer alıyor.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi ne zaman çekildi?

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi 2021 yılında çekildi. Dram yüklü film 1 Ocak 2022 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Film vizyona girdiği ilk hafta 190 bin 387 kişi tarafından izlendi ve 4 milyon 663 bin 410 TL hasılat elde etti. 43 hafta boyunca vizyonda kalan ve önemli bir gişe başarısı elde eden film, toplam 2 milyon 328 bin 90 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 43 haftada toplam 53 milyon 335 bin 686 TL gişe hasılatı elde etti.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi nerede çekildi?

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi Trabzon Maçka’da çekildi. Filmin ana çekim yeri Trabzon’un Maçka ilçesi oldu. Eren Bülbül’ün yaşadığı Maçka ilçesinin farklı noktalarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri sağlandı. Filmin çekimleri için Ayrıca İstanbul, Hatay, Niğde ve Trabzon şehirleri ile birlikte Ankara, Adana, Sivas, Gümüşhane ve Nevşehir illerinde de çekim setleri kurulmuştur. 12 hafta süren çekimlerin ardından filmin çekimleri truvabet giriş tamamlanmıştır.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi kaç saat dk?

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi 1 saat 37 dakika sürüyor. Film 98 dakika olarak çekildi ve ekranlara geliyor. Film, 11 Ağustos 2017 günü Trabzon'un Maçka ilçesinde PKK'lılar ile Türk güvenlik güçlerinin girdiği çatışmada PKK üyelerinin açtığı ateş sonucu hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken öldürülen Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayat hikayesini konu alıyor.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi hangi kanalda oynuyor?

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi TRT 1 kanalında oynuyor. Film 20 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Kesişme İyi ki Varsın Eren filmi oyuncuları isimleri

 • İsmail Hacıoğlu - Ferhat Gedik
 • Rahman Beşel / Ahmet Eren Taşdelen / Ömer Asaf Kurtuluş - Eren Bülbül
 • Alayça Öztürk - Cemile Gedik
 • Emir Çiçek - Hasan Bülbül
 • Mutlunur Lafçı - Ayşe Bülbül
 • Abdülkadir Ömür - Abdülkadir
 • Atay Yıldız - Çavuş Yusuf Atay
 • Halil İbrahim Nagaş - Berzan
 • Mehmet Emin Yel - Rıza
 • Kemal Balıbaş - Fethi Sekin
 • Aki Mochida - Yoko