Bilmece sona erdi, La Casa de Papel başlıyor. Hayranlarının merakla beklediği La Casa de Papel dizisinin 3. sezonu, geçtiğimiz Temmuz ayında yayınlanmıştı. Netflix platformunda 3. sezonun tüm bölümleri aynı anda yayınlanmış ve dizinin hayranları yeni bölümleri bir çırpıda bitirmişti. Bir dönem dizinin 3. sezonunun ardından biteceği iddia edilmiş ancak bu iddia kısa süre içinde yalanlanmıştı. Dizinin yeni bölümü için geri sayım başlarken müjdeli haber geldi. İşte detaylar...

LA CASA DE PAPEL 4. SEZON NE ZAMAN

La Casa de Papel dizisinin 3 Nisan 2020 Cuma günü ekranlara geleceği resmi olarak duyuruldu. Yani dizinin yeni sezonuna yaklaşık olarak 4 aylık bir süre kaldı. Dizinin, 3. sezonda olduğu gibi tüm bölümlerinin aynı anda yayınlanması ve milyonlarca kişiyi ekran başına kilitlemesi bekleniyor.

LA CASA DE PAPEL 4. SEZON KAÇ BÖLÜM

La Casa de Papel dizisinin 1. sezonu 13, 2. sezonu 9, 3. sezonu ise 8 bölüm olarak yayınlanmıştı. Yurt dışı kaynaklara göre 4. sezonun 10 bölüm olarak yayınlanacağı iddia ediliyor. 4. sezonun kaç bölüm olarak yayınlanacağıyla ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı.

LA CASA DE PAPEL 4. SEZON OYUNCULARI

La Casa de Papel dizisinin 3. sezonunda, diziye ana kadronun dışında Rodrigo de la Sena (Palermo), Luka Peros (Marsilya) ve Hovik Keuchkerian (Bogota) katılmıştı. Her sezona yeni isimlerle giriş yapan dizide, 4. sezonda da yeni isimlerin katılması bekleniyor. Bu konuyla ilgili de Netflix'ten henüz bir açıklama gelmedi. 4 Nisan tarihine yaklaşıldıkça, diziyle ilgili yeni fragmanların ve oyuncu kadrosunun belli olacağı tahmin ediliyor.