Marble İzmir Fuarı 2023 ne zaman nerede soruları yanıt buldu. Doğal taş sektöründe dünyanın en önemli buluşmalarından olan MARBLE İZMİR Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 26- 29 Nisan 2023 tarihlerinde kapılarını 28. kez tüm dünyaya açıyor. Binlerce doğal taşın ve özel taş makinelerinin sergileneceği, sektörün önemli isimlerinin katılacağı etkinlikleriyle merakla beklenen 28. MARBLE İZMİR Fuarı, Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen sektör profesyonellerinin fuarizmir'de gerçekleştireceği ticari görüşmelerle İzmir ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak.

Marble İzmir Fuarı 2023 ne zaman?

Marble İzmir Fuarı 2023 26 Nisan 2023 tarihinde başlayacak. Fuar 29 Nisan 2023 tarihine kadar açık olacak. MARBLE İZMİR Fuarının düzenlendiği kent olan İzmir, doğal taş ihracatı yapmaya en elverişli şehirlerden biri. MARBLE İZMİR Fuarı; Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının buluşma noktası olan liman kenti İzmir’de, her yıl tüm dünyadan binlerce sektör profesyonelini buluşturuyor.

Marble İzmir Fuarı 2023 nerede?

Marble İzmir Fuarı 2023 İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan Fuarİzmir’de yapılacak. İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri tarafından organize edilen fuarın adresi: Zafer Mah. 840 Sk. Fuar Alanı No:2 Gaziemir / İzmir olacak. Fuar ile ilgili sorularınızı (232) 497 10 00 numarasını arayıp sorabilirsiniz. Fuar 26-29 Nisan 2023 tarihleri arasında saat 10.00 ile 18.00 arasında açık kalacak.

Marble İzmir Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı 2023

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, Türk doğal taşının dünyaya açılan kapısı olmaya devam ediyor. Marble İzmir, yerli ve yabancı ziyaretçi sayısıyla dünyanın ilk üç doğal taş ve teknolojileri fuarı arasında yer alıyor. 2022 yılında yerli ve yabancı bini aşkın firmanın katıldığı, açık ve kapalı olmak üzere yaklaşık 150 bin metrekare alanda düzenlenen Marble İzmir’i, Türkiye’nin dört bir yanından ve 145 ülkeden yerli ve yabancı 78 bini aşkın kişi ziyaret etti.

Ülkemizin doğal taş zenginliklerini Türkiye ve dünyanın dört bir yanına tanıtan Marble İzmir, 2023 yılı için de doğal taş ihracatının can damarı olmaya devam edecek. Marble İzmir, bu yıl 5.’si düzenlenecek Uluslararası Değişik Doğal Taş Tasarım Yarışması’yla da genç tasarımcıları sektörün yenilikçi firmalarıyla bir araya getirecek. Yarışma kapsamında hayata geçirilecek özgün tasarımlar, 28. Marble İzmir Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşacak.