Masterchef Türkiye’nin yarışmacıları arasında olan Batuhan Bayır, son haftalardaki performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Son 5 yarışmacı arasında olan ve Masterchef’te yoluna devam eden Batuhan Bayır’ın yaşamı merak ediliyor. Masterchef Batuhan Bayır kimdir? Batuhan nereli? Kaç yaşında? Soruları yanıt arıyor. Alican Sabunsoy, Cemre Uyanık, Ekin Eylem Ulaş ve Güzide Mertcan ile Masterchef Türkiye’de yarışan Batuhan Bayır hakkında merak edilenler haberimizde cevap buluyor.

MASTERCHEF BATUHAN BAYIR KİMDİR?

Batuhan Bayır, 1997 İstanbul doğumludur. Aşçılığa merakı küçük yaşlarda başlayan, önemli şeflerden eğitim alan ve tanınmış şeflerin yanında çalışan Batuhan Bayır İzmir Çeşme Alaçatı’da bir süre çalıştı, ardından İstanbul’a gitti. Kariyerini özellikle deniz ürünleri konusunda geliştiren Batuhan Bayır, yeteneklerini test etmek için Masterchef Türkiye’ye katıldı.

MASTERCHEF BATUHAN BAYIR NERELİ?

Masterchef yarışmacısı Batuhan Bayır İstanbulludur. İstanbul’da doğan ve büyüyen Batuhan Bayır’ın anne ve babasının aslen nereli olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor.

MASTERCHEF 2018 BİRİNCİSİ KİMDİR? MASTERCHEF'İ GEÇEN SENE KAZANAN İSİM...

MASTERCHEF BATUHAN BAYIR KAÇ YAŞINDA?

Masterchef Türkiye’de yarışan Batuhan Bayır 22 yaşındadır. Bir süre İzmir’de yaşayan ve çalışan Batuhan Bayır’ın boyu 1.82 cm’dir.