Dilara Gönder aslen nereli evli mi eşi kim Dilara Gönder boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Dilara Gönder aslen nereli evli mi eşi kim Dilara Gönder boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Masterchef yarışmasında yeni bölümler kısa süre sonra başlayacak. Masterchef'te son 6 yarışmacı, şampiyonluk için mücadele edecek ve her hafta aralarından 1 kişi daha programa veda edecek. Yeni bölümler öncesi Masterchef Danilo Zanna'nın eşi ve oğlu merak konusu oldu. Danilo Zanna'nın eşi kim? Nereli? Danilo Zanna'nın oğlunun ismi ne? Detaylar haberimizde...

Masterchef Danilo şef eşi ve oğlu kim? Nereli

MASTERCHEF DANİLO ŞEF EŞİ KİM?

Masterchef Danilo Şef, İtalya'dan Türkiye'ye geldiğinde Tuğçe Demirbilek ile tanıştı. 2012 yılında evlenen çift, 2013 yılında çocuk sahibi oldu. Sosyal medya hesaplarından oldukça mutlu görünen çift, son dönemin en beğenilen çiftlerinden biri haline geldi.

Masterchef Danilo şef eşi ve oğlu kim? Nereli, yaşı

MASTERCHEF DANİLO ŞEF EŞİ NERELİ?

Masterchef Danilo Şef'in eşi Tuğçe Demirbilek, 1981'de Giresun'da doğdu. Bununla birlikte Tuğçe Demirbilek'in Giresun'un hangi ilçesinde doğduğuyla ilgili net bir bilgi mevcut değil.

MASTERCHEF DANİLO OĞLU KİM?

Masterchef Danilo Şef ile Tuğçe Demirbilek'in 2013 yılında dünyaya gelen bir oğlu bulunuyor. Zeno Tibet'in babasının sosyal medya hesaplarında da birçok fotoğrafı yer alıyor.

danilo zanna aslen nereli restoranı nerede