Masterchef yarışmasında bu hafta yayınlanacak bölümlerin nerede çekildiği merak konusu haline geldi. Yarışmada son 6 kişi kalırken bu hafta yarışmada jüri üyesi olarak İttifak Holding Teknik Direktörü Aykut Kocaman ve 2 futbolcu da görev yapacak. Çekimler, 6 Aralık günü gerçekleştirildi. Masterchef programı çekimleri öncesi açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, yarışmanın Konya'nın tanıtımı için iyi olacağını ifade etti.

Konya Belediye Başkanı'nın bir süre önce bu konudan bahsettiğini ifade eden Kocaman, uzun süredir yaşadığı şehir olan Konya'da böyle bir şeyin gerçekleşmesinin güzel olacağını kaydetti.

MASTERCHEF KONYA ÇEKİMLERİ NE ZAMAN?

Masterchef Konya çekimleri, 6 Aralık 2019 Cuma günü gerçekleştirildi. Programa Aykut Kocaman'ın yanı sıra futbolculardan Ömer Ali Şahiner ve Deni Milosevic de katıldı.

danilo zanna restaruant nerede

MASTERCHEF KONYA'DA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Masterchef Konya çekimleri, Selçuklu, Yazır Mahallesi'nde bulunan Ecdat Parkı'nda gerçekleştirildi. 2017 yılında faaliyete geçirilen Ecdat Parkı'nda 12 bin 500 metrekarelik gölet ve Selçuklu - Osmanlı mimarisinden örnekler yer alıyor. Ecdat Parkı, Saray Bosna Sokak, No 4'te bulunuyor.

mehmet yalçınkaya restaurant nerede