Masterchef'in yeni bölümü bu akşam Konya'da ekranlara gelecek. Bir süre önce çekimleri tamamlayan yarışmanın jürileri de Konya'nın önde gelen isimleri olacak. Masterchef'e kısa bir süre önce veda eden Suna'nın kim olduğu ise araştırılmaya devam ediyor. Estetik yaptıran Suna Aydın'ın son hali, nereli olduğu, eşi ve burcu da merak ediliyor. Peki Suna Aydın kimdir? Detaylar haberimizde...

MASTERCHEF SUNA KİM?

Masterchef'e veda eden Suna Aydın, İskenderun'da doğdu. Kendini pasta alanında geliştiren suna Aydın, bununla ilgili birçok eğitim aldı. Birçok mekanda ve restoranda çalışan ve pasta yapan Suna Aydın, Masterchef'ten ayrıldıktan sonra kendisine ait olan restoranda çalışmaya devam ediyor. Masterchef Suna, öte yandan birçok şirkete de danışmanlık veriyor.

MASTERCHEF SUNA NERELİ

Masterchef'ten ayrılan Suna, İskenderun, Hatay'da doğdu ve aslen buralı olduğu ifade ediliyor. İstanbul'daki restoranında çalışmaya devam eden Suna Aydın, İstanbul'da yaşıyor.

mehmet yalçınkaya kızı kim

MASTERCHEF SUNA EŞİ

Masterchef Suna, sosyal medya hesabında oğluyla çekildiği fotoğrafları paylaşmaya devam ediyor. Masterchef Suna'nın eşiyle çekilmiş fotoğrafı ise bulunmuyor. Bu durum, Suna Aydın'ın eşinden ayrıldığı yönünde iddiaları ortaya çıkarıyor.

MASTERCHEF SUNA BURCU - YAŞI

Masterchef Suna'nın doğum tarihi 1986 ancak günü ve ayıyla ilgili herhangi bir bilgi mevcut değil. Bu nedenle Suna'nın burcu bilinmiyor.

MASTERCHEF SUNA SON HALİ

Masterchef yarışmacılarından Suna Aydın, yarışmadan ayrıldıktan sonra bıçak altına yatarak estetik operasyon geçirdi. Fotoğraflarını sosyal medyada yayınlayan Suna Aydın, beğeni topladı. İşte Suna Aydın'ın son fotoğraflardan bazıları

danilo zanna ve eşi tuğçe demirbilek