Masterchef'in 70. bölümü, bu akşam izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu akşamki yarışmada, normalden farklı bir formatta yayınlanacak. Ödül oyununda eski isimlerden Yekaterina da yer alacak. Alican ile birlikte ödül yarışmasına katılacak olan Yekaterina'nın kim ve nereli olduğu, eşi ve yaşı merak edilen konular arasına girdi. Peki Yekaterina (Katya) kimdir? İşte detaylar...

MASTERCHEF YEKATERİNA KİM?

Masterchef'in eski yarışmacılarından Yekaterina Sungur, Türkmenistan Aşkabat'ta doğdu. Babası yüzme şampiyonu, annesi muhasebeci olan Yekaterina Sungur, eğitimini Aşbakat'ta tamamladı. Aşkabat'ta bir şirkette çalışmaya başlayan Yekaterina Sungur, burada eşiyle tanıştı ve İstanbul'da evlendi. Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Yekaterina Sungur, profesyonel olarak aşçılık yapmıyor. Yemek yaparak kendini geliştiren Yekaterina Sungur, yeni yemekler için araştırma yapmayı sevdiğini ifade ediyor.

MASTERCHEF YEKATERİNA NERELİ

Masterchef'in eski isimlerinden Yekaterina Sungur, Türkmenistan'da doğdu ancak aslen Rusyalı.

MASTERCHEF KIVANÇ KİMDİR? BOYU, YAŞI...

MASTERCHEF YEKATERİNA KAÇ YAŞINDA

Masterchef yarışmacılarından Yekaterina Sungur, 1990 yılında doğdu ve 29 yaşındadır.

MASTERCHEF YEKATERİNA EŞİ

Masterchef yarışmacılarından Yekaterina, 2008 yılında Aşkabat'ta çalışırken eşiyle tanıştı. 2010 yılında Türkiye'ye gelen çift, İstanbul'da evlendi. Yekaterina Sungur'un eşiyle ilgili ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

MASTERCHEF YASİN OBUZ KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?