Son dakika İzmir haberleri… Modeko İzmir 2023 İzmir Mobilya Fuarı ne zaman, Modeko İzmir 2023 İzmir Mobilya Fuarı nerede, Modeko İzmir 2023 İzmir Mobilya Fuarı adres yol tarifi nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Türk Mobilya ve Dekorasyon Sektörünün dünyaya açılan kapısı MODEKO, eşsiz konseptleri ve inovatif ürünleri ile tüm ürün gruplarında sektörün en önemli firmalarını, dünyanın her yerinden binlerce sektör profesyonelini buluşturacak. Türkiye’nin incisi İzmir’de bölgenin en görkemli buluşması sizi bekliyor. Türk Mobilya ve Dekorasyon sektörü yeni pazarlarına Nobel Expo ve Efor Fuarcılık iş birliği ile organize edilen MODEKO ile kavuşacak.

Modeko İzmir 2023 İzmir Mobilya Fuarı ne zaman?

Modeko İzmir 2023 İzmir Mobilya Fuarı 1-5 Mart 2023 tarihlerinde Fuar İzmir’de düzenlenecek. Modeko Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı, AB ülkeleri başta olmak üzere hedef ülkelerden gelecek sektör profesyonelleri ile satın alma heyetlerini katılımcı firmalarla buluşturacak. Doğru ziyaretçi kitlesi ile buluşarak doğrudan iletişim kurma imkânı yakalamak ve doğru bilgiyi birinci ağızdan vererek profesyonel bağlantılarını arttırmak isteyenler bu fuarda buluşuyor. Fuar alanında yer alan sektörün seçkin firmaları ile çözüm ortaklıkları geliştiriliyor. Yeni trendleri takip ederek, sektörel konumunu güçlendirmek isteyenler ve bu fuara katılıyor.

Modeko İzmir 2023 İzmir Mobilya Fuarı nerede?

Modeko İzmir 2023 İzmir Mobilya Fuarı İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan Fuar İzmir’de düzenlenecek. Fuara, mobilya üreticileri, distribütörler, toptancılar, yurt dışındaki mobilya ve dekorasyon firmalarının türkiye temsilcilikleri, sektörel dernekler, oda ve kuruluşlar ile sektörel yayınlar katılacak. Fuarı, mobilya mağazaları, sektör profesyonelleri, zincir mağazalar, ihracatçılar, mimarlar, distribütörler, toptancılar, iç mimarlar, bayiler, oteller ve proje bazlı faaliyet gösteren firmalar ziyaret edecek.

Modeko İzmir 2023 İzmir Mobilya Fuarı adres yol tarifi

  • Fuar İzmir adresi: Zafer Mahallesi, Şehit Süleyman Ergin Caddesi, No: 2, Gaziemir / İzmir
  • Yol tarifi: Adnan Menderes Havaalanı’na 8 km uzaklıkta,
  • Toplu taşıma seferleri yoğun,
  • Şehiriçi otobüsler fuar alanı içine kadar hizmet veriyor,
  • Fuara servis hizmetleri bulunuyor.