Ankara da dünyaya gelmiş ve halen başkentimizde yer edinmiş bir bireydir. Halkına hizmet için seferber olmuş hem sektör ve kariyerinde başarıyı yakalamış hem de siyasi olarak da halkın içinden bir vatandaş olarak yeniden refah partisinde siyasete atılmıştır.

Osman Aydıntepe'nin Ahşap Palet İhracatı ve Otomotiv Sektöründeki Çalışmaları Nelerdir?

Ahşap palet ihracatı ve alımları yapan bir firma olarak hizmet yapan firmanın yetkili kişilerindendir. Yaşının genç olmasına rağmen işinde başarıyı yakalamış halkına yenilikçi nesil anlayışı getirmiştir. Halka hizmeti bir sorumluluk olarak bilmiş ve bu bilinçle işine odaklanmıştır.

Halk palet adı altında bu işe atılmıştır. Ahşap sektöründe müşterilerine kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden ve git gide büyüme gösteren bir ilkeyle ilerlemektedir. İkinci el palet alım satımı yaparak geri dönüşüme de katkı sağlayarak halkını düşünen halka hakkıyla hizmet eden taze bir kandır.

10 yıldır bu hizmeti yapıp 4-5 yıldır da işinde hız kesmeden kazanıp faal olarak hala çalışmakta olan bir firması bulunmaktadır. Ankara da bulunan firmasında içerik olarak ince tip palet, orta tip palet, kalın tip palet ve standart Euro palet alım ve satımını yapmaktadır.

Osman Aydıntepe sadece bir sektörle yer almamış ayrıca otomotiv sektöründen de kendini göstermiştir. İşinde özverili ve istikrarlı hareket ederek daha birçok alanda kendini göstermiştir. Hem siyasi hem girişimci olarak halkının yanında yer almış halkın içinden doğmuş bir ışıktır.