Survivor 2020 yarışmasında Gönüllüler Takımı’nda yarışan Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, boy ve kilosu ile yaşı, ailesi ve ne iş yaptığı, meslek bilgisi merak ediliyor. Survivor Ardahan nereli? Survivor Ardahan kimdir? Survivor Ardahan’ın boyu kaç cm? Survivor Ardahan kaç yaşında? Survivor Ardahan’ın annesi kim? Survivor Ardahan’ın mesleği nedir? Sorularına yanıt aranıyor. Survivor genel puan sıralamasında dokuzuncu olan ve şu ana kadar birebir yarışlarda 48 oyun kazanan, 55 oyun kaybeden, haftalık tabloda ise 7 oyun kazanıp 7 oyun mağlup olan Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın başarı grafiği son haftalarda artış gösteriyor. Acun Ilıcalı da konuyu gündeme getirmiş ve Ardahan’ın Survivor’da her geçen hafta daha da başarılı olduğunu söyleyerek kendisini tebrik etmişti. Survivor’da yarışmayı sürdüren Ardahan’ın hayatı ve biyografisi ile hakkında diğer merak edilen konular haberimizde yer alıyor.

SURVİVOR ARDAHAN KİMDİR?

Survivor 2020’de yarışan Sadık Ardahan Uzkanbaş, 1987 Adana doğumludur. Adanaspor’un altyapı takımında 8 yıl futbol oynayan Ardahan, sakatlık yaşamasının ardından futbolu bıraktı ve askere gitti. Askerden geldikten sonra Dubai ve Kazakistan’da çalışan Ardahan, Survivor 2020 Gönüllüler Takımı kadrosuna kabul edilerek yarışmaya katıldı.

survivor panorama melisa emirbayer boyu kaç evli mi burcu ne

SURVİVOR ARDAHAN NERELİ?

Survivor 2020 yarışmacısı Sadık Ardahan Adanalıdır. Hayatına Adana’da devam eden Ardahan, yeni yerler, kültürler ve insanlar tanımayı çok sevdiğini, imkan buldukça seyahat ettiğini, en büyük hayali olan Survivor’a katıldığı için ise büyük mutluluk duyduğunu dile getirmişti.

SURVİVOR ARDAHAN’IN BOYU KAÇ CM?

Survivor 2020’de Gönüllüler Takımı’nda yarışan Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın boyu bilinmiyor. Survivor’a 80 kilo katılıp 72 kiloya düşen Sadık Ardahan’ın Dominik’te 8 kilo birden verdiği anlaşılmıştı.

SURVİVOR ARDAHAN KAÇ YAŞINDA?

1987 doğumlu olan Survivor yarışmacısı Ardahan 33 yaşında. Oğlak burcu olan Ardahan, arkasında bir hikaye bırakmak için yaşadığını, Survivor’a da bu yüzden katıldığını söylüyor.

survivor panorama damla can sevgilisi kim boyu kaç nereli

SURVİVOR ARDAHAN’IN ANNESİ, AİLESİ KİM?

Survivor 2020’de yarışan Ardahan’ın annesi, oğlu Sadık Ardahan Uzkanbaş’a video ile seslenmiş ve kendisini gece gündüz seyrettiğini, televizyonu hiç kapatmadığını söylemişti. Ardahan ile gurur duyduğunu söyleyen annesi, “Sen benim dünyamsın” demişti. Ardahan’ın ailesinin kalabalık olduğu biliniyor.

SURVİVOR ARDAHAN’IN MESLEĞİ NEDİR?

Survivor 2020’de Gönüllüler Takımı’nda yarışan Sadık Ardahan’ın mesleği kafe işletmeciliğidir. Farklı ülkelerde çalışan Ardahan’ın Adana’da kafe işlettiği biliniyor.

survivor panorama gökhan özdemir evli mi çocuğu var mı aslen nereli