Çetin Çeviz 2 filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, Çetin Ceviz 2 filmi konusu ne, hangi kanalda oynuyor?

Televizyonda yayınlanacak Çetin Ceviz 2 filminin çekim yeri, oyuncu kadrosu, hikayesi ve oynadığı kanal hakkındaki sorular yanıt buldu.

TV - Magazin 26.05.2020, 22:42 25.04.2021, 21:33
Çetin Çeviz 2 filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, Çetin Ceviz 2 filmi konusu ne, hangi kanalda oynuyor?

Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Çetin Ceviz 2 filminin yapım detayları, çekim yeri ve hangi köyde çekildiği, oyuncu kadrosu ve karakterleri, senaryo ve hikayesi ile oynadığı kanal araştırılıyor. Çetin Ceviz 2 filmi nerede çekildi? Çetin Ceviz 2 filmi oyuncuları kim, konusu ne? Çetin Ceviz 2 filmi hangi kanalda oynuyor? Sorularının yanıtı bulundu. 2016 yılı yapımı olan Çetin Ceviz filmini Ömer Faruk Yardımcı ile Emre Kavuk ekranlara getiriyor. Komedi filmi olan Çetin Ceviz’de Fırat Tanış, Ayça Erturan gibi ünlü oyuncular oynuyor. Netflix’de de yer alan Çetin Ceviz filminin merak edilen detayları haberimizde yer alıyor.

ÇETİN CEVİZ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Komedi içerikli bir yapım olan Çetin Ceviz filmi İstanbul’un Şile ilçesinde çekildi. Marmara Bölgesi’nin kuzeydoğusunda, Karadeniz kıyısında yer alan Şile ilçesinde Çetin Ceviz 2 filminin çekim setleri kuruldu. Çekimlerin büyük bir bölümün Şile sınırları içinde yapıldığı biliniyor.

ÇETİN CEVİZ FİLMİ OYUNCULARI KİM?

  • Fırat Tanış (Tahsin)
  • Ayça Erturan (Hatice)
  • Ayhan Taş (Muhtar)
  • Beyti Engin (Necip)
  • Gürsu Gür (Fazıl)
  • Özgün Aydın (Ürkek)
  • Zeynep Kankonde (Ümüş)

Çetin Ceviz filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Sabahattin Yakut (Kudret), Hilmi Özçelik (Hoca-İmam), İlay Erkök (Ayşen), Deniz Özerman (İmsak), Banu Fotocan (Dürdane) ve Ozan Uygun( Caner) yer aldı.

bizim için şampiyon nerede çekildi

ÇETİN CEVİZ FİLMİ KONUSU NE?

Çetin Ceviz 2 filminde, tüm tanıdıkları tarafından uğursuz biri olarak görülen Hatice aradığı aşkı buluyor ve Tahsin ile evleniyor. Düğün gecesi Tahsin’in babasının vefat haberi geliyor ve köyün yolunu tutuyorlar. Babasının mirası açıklanıyor ve tüm miras Tahsin’e kalıyor. Kimsenin bilmediği gömünün bulunması için kardeşler hareket geçiyor. Tahsin ve Hatice ise mirası sürpriz bir şekilde değerlendiriyor.

ÇETİN CEVİZ FİLMİ HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Eğlenceli komedi filmi olan Çetin Ceviz 2 filmi Kanal D kanalında oynuyor. Filmin başlama saati ise 23.30 olarak duyuruldu.

eltilerin savaşı filmi nerede çekildi

Yorumlar (0)