Doya Doya Moda finali ne zaman Doya Doya Moda ne zaman bitiyor final yapıyor?

7 Büyük beden yarışmacının yer aldığı Doya Doya Moda yarışmasının ne zaman final yapacağı ve biteceği soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 06.07.2021, 13:45 06.07.2021, 13:53
Doya Doya Moda finali ne zaman Doya Doya Moda ne zaman bitiyor final yapıyor?

Pazartesi ve Cuma günleri arasında yayına devam eden ve TV8 ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan Doya Doya Moda programının bitiş tarihi ile detaylar merak ediliyor. Doya Doya Moda finali ne zaman? Doya Doya Moda ne zaman bitiyor, ne zaman final yapıyor? Sorularına yanıt arayan yarışma severler, Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in jüri üyesi olduğu yarışmanın biteceği zamanı öğrenmeye çalışıyor. Su Baher, Emel Başkan, Betül Böçkün ve Sündüz Durmaz’ın öne çıktığı ve her yeni bölümde yeni kombinlerin ekrana taşındığı Doya Doya Moda yarışma programında 7 büyük beden yarışmacı yer alıyor. Her hafta bir ismin elendiği ve final tarihinin yaklaştığı yorumlarının yapıldığı yarışmaya dair detaylar haberimizde yer alıyor.

gülşah saraçoğlu eski kilolu hali nasıl

DOYA DOYA MODA FİNALİ NE ZAMAN?

Doya Doya Moda programı finali 9 Temmuz'da olacak. Jüri üyeleri finalin yaklaştığına dair göndermelerde bulundu ve kanal tarafından final tarihi ilan edildi.

DOYA DOYA MODA NE ZAMAN BİTİYOR FİNAL YAPIYOR?

Doya Doya Moda All Star yarışması 9 Temmuz'da bitiyor ve final yapıyor.

gülşah saraçoğlu'nun çok konuşulan fotoğrafları

Yorumlar (1)
Emine 2 yıl önce
Hemen bitmesini istiyorum çünkü yarışma güzel değil çok kavga ediyorlar hiç birsey begenmiyorlar