Masterchef Mehmet şef kaç yaşında, nereli, eşi ve ailesi kim?

Masterchef jürilerinden Mehmet Şef'in (Yalçınkaya) kaç yaşında, eşi ve ailesi merak konusu haline geldi.

TV - Magazin 13.07.2021, 20:50 13.07.2021, 20:56
Masterchef Mehmet şef kaç yaşında, nereli, eşi ve ailesi kim?

Masterchef'te yeni hafta heyecanı devam ediyor. Yarışmanın yeni bölümüne kısa bir süre kala yarışmanın hayranları geri sayıma başladı. Masterchef yarışmasının en sevilen isimlerinden Mehmet Yalçınkaya'nın (Mehmet Şef) kim ve kaç yaşında olduğu, eşi ve ailesi merak konusu oldu. Peki Masterchef Mehmet Yalçınkaya kimdir? Detaylar haberimizde...

MastMasterchef Mehmet şef kaç yaşında, nereli, eşi ve ailesi kim?

Masterchef Mehmet şef kaç yaşında

Masterchef Mehmet Yalçınkaya, 1974 yılında Bolu'da doğdu. (45 yaşında) Amcasının yanında çıraklık yapan Mehmet Yalçınkaya, daha sonra İstanbul'a giderek aşçılık kariyerine başladı. Burada gösterdiği başarılarla tanınan bir kişi haline gelen Mehmet Yalçınkaya, dünyanın birçok ülkesinde yarışmalara katılarak madalya kazandı. Masterchef'te bu yıl 2. kez jürilik görevini üstlenen Mehmet Yalçınkaya, yarışmanın sevilen isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Masterchef Mehmet şef kaç yaşında nereli

Masterchef Mehmet Şef, Bolu'nun Yenigüney Köyü'nde doğdu. Çıraklığının ardından İstanbul'a giden Mehmet Yalçınkaya, İstanbul'da tanınan bir aşçı haline geldi.

masterchef somer şef restoranı var mı restaurant nerede

Masterchef Mehmet şef eşi ailesi kim

Masterchef Mehmet Yalçınkaya Şef, Instagram hesabını oldukça aktif olarak kullanıyor. Kızıyla birçok fotoğrafını paylaşan Mehmet Yalçınkaya'nın eşiyle ilgili ise herhangi bir paylaşımı bulunmuyor. Mehmet Yalçınkaya'nın eşinin kim olduğuyla ilgili herhangi bir bilgi yer almıyor.

Masterchef Mehmet şef kaç yaşında? Nereli, eşi, ailesi

Yorumlar (0)