Survivor Ersin Korkut kimdir, nereli, boyu, evli mi

Survivor yarışmasına katılan Ersin Korkut'un kim, nereli, boyu ve evli olup olmadığı araştırılıyor.

TV - Magazin 22.02.2020, 12:31 22.02.2020, 12:37
Survivor Ersin Korkut kimdir, nereli, boyu, evli mi

Survivor 2020 heyecanı başladı. Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor, yeni sezonuyla birlikte yine reytingleri altüst etti. Bu sezon yarışmaya katılan isimlerden biri de Ersin Korkut oldu. Türkiye'nin en çok tanınan isimlerinden biri olan Ersin Korkut, adaya giden oyuncular arasında yer aldı. Ersin Korkut'un kim ve nereli olduğu, boyu ve evli olup olmadığı ise araştırılmaya devam ediyor. Ersin Korkut'la ilgili detaylar, haberimizde...

ERSİN KORKUT KİMDİR

Ersin Korkut, teyzesinin oğlu Yılmaz Erdoğan'ın desteğiyle birlikte tanınır bir kişi haline geldi. İstanbul'a gelmeden önce Hakkari'de taksi şoförlüğü yapan Ersin Korkut, daha sonra İstanbul'da bir pizzacıda çalışmaya başlamıştır. Kuzeninin İstanbul'da çalıştığını öğrenen Yılmaz Erdoğan, BKM'de kendisine iş vermiştir. Bir oyun sırasında kendisine uygun bir rol olduğunu düşünen Ersin Korkut, Yılmaz Erdoğan'la konuştu ve oyunculuk kariyerine adım attı. Bugüne dek birçok film ve tiyatro oyununda rol alan Ersin Korkut, reklam filmlerinde de boy gösterdi.

ERSİN KORKUT NERELİ

Ersin Korkut, Hakkari doğumludur. Ersin Korkut'un aslen Hakkarili olduğu ifade ediliyor. 8 Kasım 1977'de doğan Ersin Korkut, 42 yaşındadır. 

Survivor Ersin Korkut kimdir, nereli, boyu, evli mi

ERSİN KORKUT BOYU - KİLOSU

Survivor yarışmacılarından Ersin Korkut'un boyu 1,69'dur. 54 kilo olduğu bilinen Ersin Korkut, akrep burcudur.

ERSİN KORKUT EVLİ Mİ

Ersin Korkut'la ilgili en çok merak edilen konulardan biri de evli olup olmadığı... 42 yaşındaki Ersin Korkut evli değildir.

Yorumlar (0)