Doya Doya Moda yarışmasının ikinci sezonu TV8 ekranlarında başladı. Yarışmanın yeni sezonunun iddialı isimlerinden olan Rümeysa Buyuran’ın hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, yaşı, kilosu, boyu ve soyadı araştırılmaya devam ediyor. Doya Doya Moda Rümeysa kimdir, nereli? Doya Doya Moda Rümeysa kaç yaşında, soyadı ne? Doya Doya Moda Rümeysa kaç kilo, boyu kaç? Sorularının yanıtı aranıyor. Hafta içi her gün izleyicilerle buluşan yarışma programının 4 jüri üyesi var. Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Uğurkan Erez yarışmanın hem sunuculuğunu hem de jüri üyeliğini üstleniyor. 7 büyük beden kadın yarışmacının yer aldığı Doya Doya Moda programının ikinci sezonu geçtiğimiz günlerde başladı. Programın ikinci sezon yarışmacıları arasında yer alan Rümeysa Bulut’un yaşamına dair merak edilenler haberimizde yer buluyor.

DOYA DOYA MODA RÜMEYSA KİMDİR?

Doya Doya Moda programına katılan Rümeysa Buyuran programın ikinci sezon yarışmacısıdır. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmanın şimdiden dikkat çeken isimlerinden olan Rümeysa Buyuran’ın oldukça iddialı ve kendisine has bir stili var.

gülşah saraçoğlu

DOYA DOYA MODA RÜMEYSA NERELİ?

Doya Doya Moda yarışmasında yer alan Rümeysa Rizelidir. Yaşamını İstanbul’da sürdürdüğü bilinen Rümeysa Karadeniz Kızı olmakla övünüyor. Bedeni ile de oldukça barışık bir yarışmacı olan Rümeysa Buyuran’ın bedeni 46 bedendir.

DOYA DOYA MODA RÜMEYSA KAÇ YAŞINDA?

Tv8’in sevilen yarışma programı olan Doya Doya Moda yarışmasında yer alan Rümeysa 22 yaşındadır. Bulunduğu yerde dikkat çekmeyi sevdiğini söyleyen Rümeysa Buyuran, çünkü kendisine ve tarzına çok güvendiğini ve bu yüzden herkesin kendisine bakmasını istediğini dile getiriyor.

su baher

DOYA DOYA MODA RÜMEYSA KAÇ KİLO?

7 büyük beden kadın yarışmacının yer aldığı Doya Doya Moda programında yarışan Rümeysa Buyuran 95 kilodur. Rakiplerinin kendisinden korkması gerektiğini söyleyen Rümeysa, rakiplerinin kendisine bakması durumunda korkmak için birçok sebep göreceklerini kaydediyor.

DOYA DOYA MODA RÜMEYSA BOYU KAÇ?

Doya Doya Moda yarışmacısı Rümeysa Buyuran’ın boyu 168 cm’dir. Yeni sezonun iddialı isimlerinden olan Rümeysa’nın yarışmada ne kadar ilerleyeceğini hep birlikte izleyeceğiz.

Özde Karacan

DOYA DOYA MODA RÜMEYSA SOYADI NE?

Doya Doya Moda yarışmacısı Rümeysa’nın soyadı Buyuran’dır. Evli olup olmadığı bilinmeyen Rümeysa’nın bekar olduğu zannediliyor.