Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün dizi severlerle buluşan Emanet dizisinin yer alan Seher karakteri ve onu canlandıran oyuncu merak ediliyor. Emanet dizisi Seher kimdir? Sıla Türkoğlu kaç yaşında, aslen nereli, sevgilisi kimdir, burcu ne? Sorularının yanıtı araştırılıyor. Oyunculuğa ilk olarak 2018 yılında Ağlama Anne dizisi ile başlayan Sıla Türkoğlu, 2019 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Suna karakterine hayat vermiştir. 2020 yılında ise Emanet dizisinde Seher karakterini ile başrolde yer almıştır. Seher karakteri, ablası Kevser’i yıllardır Kırımlı ailesi yüzünden göremiyor. Ablası daha sonra ölüyor ve babası Yusuf da kalp krizi geçirip ölüyor. Bir anda hem ablasını hem de babasını kaybeden Seher, yeğeni Yusuf’a sahip çıkmaya çalışıyor. Yaman Kırımlı ile karşı karşıya gelen ve Yusuf için mücadele eden Seher, zamanla Kırımlı ailesinin içine giriyor. Büyük aşkın kıvılcımları ise her geçen gün daha da büyüyor. Türk yapımları arasında en çok izlenen dizilerden olan Emanet’te başrol oynayan Sıla Türkoğlu’nun merak edilenleri ortaya çıktı.

Sıla Türkoğlu

EMANET DİZİSİ SEHER KİMDİR, GERÇEK ADI NE

Emanet dizisinde Seher karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sıla Türkoğlu’dur. Seher, ablası ve babasını kısa aralıklarla kaybediyor. Yeğeni Yusuf’a sahip çıkmak isterken karşısına Yusuf’un amcası olan Yaman Kırımlı çıkıyor. İkili zaman içinde yakınlaşıyorlar.

SILA TÜRKOĞLU ASLEN NERELİ?

Oyuncu Sıla Türkoğlu aslen İzmirlidir. 18 Nisan 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Sıla Türkoğlu, lise eğitimini Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Tunay Menajerliğe başvuran ve oyunculuk eğitimleri alan Sıla Türkoğlu, 2018 yılında Ağlama Anne dizisinin kadrosunda yer almıştır. 2019 yılında Yemin dizisinde Suna karakterine hayat veren genç oyuncu, 2020 yılında Emanet dizisinde Halil İbrahim Ceyhan ile birlikte başrol oynamaktadır. Hayvanları çok seven oyuncu, onlarla vakit geçirmekten büyük keyif alıyor.

emanet dizisi nerede çekiliyor

SILA TÜRKOĞLU KAÇ YAŞINDA?

1999 doğumlu olan oyuncu Sıla Türkoğlu 22 yaşındadır. Üniversite eğitimine de bir taraftan devam ettiği bilinen genç oyuncu, Yemin dizisi ile dikkat çekmiş ve Emanet dizisinde başrol oynamaya başlamıştı.

Sıla Türkoğlu

SILA TÜRKOĞLU BURCU NE?

18 Nisan doğumlu olan Sıla Türkoğlu’nun burcu Koç’tur. 1.68 cm boyunda olan genç oyuncu 54 kilodur.

SILA TÜRKOĞLU SEVGİLİSİ KİMDİR?

Bekar olan oyuncu Sıla Türkoğlu’nun sevgilisinin kim olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Fulya Öztürk aslen nereli evli mi Fulya Öztürk boyu kaç burcu ne? Fulya Öztürk aslen nereli evli mi Fulya Öztürk boyu kaç burcu ne?

halil ibrahim ceyhan sevgilisi var mı, oynadığı diziler