Müslüm Gürses’in dram dolu hayatının anlatıldığı Müslüm filmi TV8 ekranlarında sinemaseverler ile buluşacak. Gişe rekortmeni Müslüm filminin yayın günü ve detaylarını öğrenmek isteyenler, Müslüm filmi ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? Müslüm filmi nerede çekildi? Müslüm filmi başrol oyuncuları kim, oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor, oyuncuların isimleri ne? Müslüm filmi konusu nedir, yönetmeni kim, hasılat bilgileri nedir? Müslüm filmi saat kaçta başlayacak? Sorularına yanıt arıyor. Başrollerini Müslüm Gürses rolünde Timuçin Esen’in ve Muhterem Nur rolünde Zerrin Tekindor’un canlandırdığı Müslüm filmine dair detaylar haberimizde yer alıyor.

MÜSLÜM FİLMİ NE ZAMAN, HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Müslüm filmi 10 Şubat 2020 Pazartesi günü, TV8 kanalında, saat 20.00’de yayınlanacak. Arabesk müziğin efsane sanatçısı Müslüm Gürses’in hayatının anlatıldığı filmin senaryosunu Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi yazdı.

canım kardeşim filminin çekildiği yer neresi ne zaman çekildi

MÜSLÜM FİLMİ BAŞROL OYUNCULARI KİM VE OYUNCU İSİMLERİ NEDİR?

Müslüm filmi başrol oyuncuları Müslüm rolünde oynayan Timuçin Esen ve Muhterem rolünde oynayan Zerrin Tekindor’dur. Müslüm filmi oyuncu kadrosunda ayrıca Ayça Bingöl, Erkan Can, Şahin Kendirci, Taner Ölmez, Erkan Avcı, Mustafa Kadir Ulusoy, Caner Kurtaran, Goncagül Sunar, Güven Kıraç, Erkan Kolçak Köstendil, Aleyna Özgeçen ve Turgut Tunçalp var.

MÜSLÜM FİLMİ KONUSU NEDİR?

Müslüm filmi konusu; Usta Arabesk sanatçısı Müslüm Gürses’in hayatının anlatıldığı yapımda, sanatçının hayatı tüm yönleri ile ele alınıyor ve çocukluğundan ölümüne hayat hikâyesi anlatılıyor. Film ayrıca, Müslüm Gürses’in hayatına etki eden kişilere ve Muhterem Nur’a da odaklanıyor.

çiçek abbas filminin çekildiği yer neresi hangi semtte çekildi ne zaman

MÜSLÜM FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ, ÇEKİM YERLERİ NERESİ?

Müslüm filmi Halfeti, Adana ve İstanbul’da çekildi. Müslüm filmi çekim yerleri arasında, usta sanatçının doğduğu Şanlıurfa’ya bağlı Halfeti ilçesi, Adana’nın farklı ilçeleri ve İstanbul yer alıyor.

MÜSLÜM FİLMİ YÖNETMENİ KİM VE HASILAT BİLGİLERİ NEDİR?

Müslüm filmi yönetmeni Ketche ve Can Ulkay’dır. Müslüm filmi gişe hasılat bilgileri ise; toplam 37 haftada 6.480.548 seyirci ve 84.601 TL hasılat rakamıdır.

tarkan gümüş eyer nerede çekildi kaç yılında goşa kimdir