TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye’nin sunucuları arasında yer alan Saadet Özsırkıntı, hayatı, ailesi ve kariyeri ile merak ediliyor. Bacak güzeli olarak da tanınan, O Ses Türkiye Saadet Özsırkıntı kimdir? Nereli? Estetiksiz hali nasıl? Yaşı ve boyu kaç? Babası kim? Sevgilisi kim? Başlıklı aramalar sıklıkla yapılıyor. Saadet Özsırkıntı’ın eşi ve maaşı da merak edilen diğer konular arasında yer alıyor. O Ses Türkiye’nin kulis sunucusu Saadet Özsırkıntı’ya dair ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

SAADET ÖZSIRKINTI KİMDİR?

1990 doğumlu Saadet Özsırkıntı, Özel Çağ Koleji’nin ardından Koç Üniversitesi ve Maltepe Üniversitesi’nde eğitim gördü. Sosyoloji bölümü mezunu olan ve instagram hesabında da “Sosyolog” olduğunu belirten Saadet Özsırkıntı, yurtdışında dil eğitimi aldı. Ünlü markaların reklamlarında oynayan, daha sonra CNN Türk’te sunuculuk yapan ve ardından Acun Medya’ya geçen Saadet Özsırkıntı, Survivor yarışmasında sunuculuk yaptı. TV8’de sunuculuk yapmayı sürdüren Özsırkıntı, O Ses Türkiye yarışmasında kulis sunucusu olarak çalışıyor.

defne samyeli oynadığı diziler

SAADET ÖZSIRKINTI NERELİ?

Popüler sunucu Saadet Özsırkıntı aslen Adanalıdır. Bir süre İngiltere’de yaşayan ve dil öğrenen Özsırkıntı, daha sonra İstanbul’a gitmiş ve yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

SAADET ÖZSIRKINTI YAŞI VE BOYU KAÇ?

Saadet Özsırkıntı 29 yaşındadır ve 1.71 metre boyundadır. Saadet Özsırkıntı’nın sevgilisinin kim olduğu, evli olup olmadığı, maaşı ve babası hakkında detaylı bilgi bulunmuyor.

saba tümer evli mi, sevgilisi kim