Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler Takımı’nda yarışan Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın kim, nereli ve kaç yaşında olduğu ile memleketi, boyu, ne iş yaptığı ve hangi burç olduğu araştırılmaya devam ediyor. Survivor Ardahan kimdir? Survivor Ardahan aslen nereli? Survivor Ardahan’ın yaşı kaç? Survivor Ardahan’ın boyu kaç? Survivor Ardahan’ın mesleği ne? Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın burcu nedir? Sorularına yanıt bulundu. Survivor 2020’ye yavaş başlayan ancak her geçen hafta performansı artan ve son haftalarda özellikle üst üste önemli galibiyetler yaşayan, sembol ödülü sahibi olan ve Acun Ilıcalı’nın en çok tebrik ettiği isimler arasına giren Sadık Ardahan’ın özgeçmiş bilgileri haberimizde cevap buluyor.

SURVİVOR ARDAHAN KİMDİR?

Survivor Gönüllüler Takımı kadrosunda yarışı sürdüren Sadık Ardahan Uzkanbaş 1987 Adana doğumludur. Adanaspor futbol takımının altyapısında 8 yıl oynayan ve sakatlanarak ara veren Sadık Ardahan, askerden geldikten sonra farklı ülkelerde çalıştı ve yeniden Adana’ya döndü. Survivor’a 2016 yılından bu güne başvurduğu bilinen Ardahan bu yıl seçmelere çağrıldı ve Gönüllüler Takımı kadrosuna seçildi.

Survivor Mert Öcal kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi, eşi kim, boyu kaç?

Sadık Ardahan Uzkanbaş

SURVİVOR ARDAHAN ASLEN NERELİ?

Survivor Ardahan aslen Adanalıdır. Yarışmada sürekli Adana’dan söz eden ve Adana’yı çok özlediğini dile getiren Ardahan’ın ailesi Adana’da yaşıyor.

SURVİVOR ARDAHAN’IN YAŞI KAÇ?

Survivor 2020 yarışmacısı Sadık Ardahan’ın yaşı 33’dür. İmkanı olduğu sürede farklı ülkeler gezdiğini ve yeni yerler gördüğünü söyleyen Ardahan, en büyük hayallerinden biri olan Survivor’da olduğu için çok mutlu olduğunu söylüyor.

Survivor Aycan Yanaç kim, ne iş yapıyor, mesleği ne? Survivor Aycan aslen nereli, burcu ne?

Sadık Ardahan Uzkanbaş

SURVİVOR ARDAHAN’IN BOYU KAÇ?

Survivor Gönüllüler Takımı’nda yarışı sürdüren Sadık Ardahan’ın boyu bilinmiyor ancak 175 cm olduğu tahmin ediliyor. Survivor’da 72 kiloya düşen Ardahan, artışta olan grafiği ve performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

SURVİVOR ARDAHAN’IN MESLEĞİ NE?

Survivor yarışmacısı Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın mesleği hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor ancak kafe işlettiği sanılıyor. Dubai’de 2 yıl çalışan, daha sonra Kazakistan’da 6 ay çalışan Ardahan, ailesi ile Adana’da yaşamını sürdürüyor.

Survivor Barış’ın boyu, aslen nereli, kim? Survivor Barış’ın yaş ve mesleği ne? Barış Murat Yağcı’nın oynadığı diziler

Sadık Ardahan Uzkanbaş

Fulya Öztürk aslen nereli evli mi Fulya Öztürk boyu kaç burcu ne? Fulya Öztürk aslen nereli evli mi Fulya Öztürk boyu kaç burcu ne?

SADIK ARDAHAN UZKANBAŞ’IN BURCU

Survivor’ın güler yüzlü yarışmacısı Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın burcu Oğlak’tır. Arkasında hikaye bırakan insanların sonsuza kadar yaşadığını söyleyen Sadık Ardahan, kendisinin de bu insanlardan olabilmesi için bir hikaye bırakmak amacında olduğunu dile getiriyor.