Amentü filmi oyuncuları, konusu, nerede çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Bu akşam yayınlanacak olan Amentü filminde hangi oyuncuların oynadığı, filmin konusu, nerede çekildiği, ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyor.

TV - Magazin 02.06.2020, 18:38
Amentü filmi oyuncuları, konusu, nerede çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Amentü filmi bu akşam televizyon ekranlarında olacak. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Nazif Tunç’un, senaristliğini Mehmet Uyar’ın üstlendiği Amentü filminin birçok kişiyi ekran başında toplaması bekleniyor. Filmin başlamasına kısa süre kala Amentü filminin oyuncuları, konusu, nerede çekildiği, ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı araştırılıyor. Amentü filmiyle ilgili tüm detayları, haberimizde bulabilirsiniz.

AMENTÜ FİLMİ KONUSU

Amentü filminde, babasının öğütlerini dinleyerek Amentü duasını ezberleyen ve zor günler geçirdiğinde o duanın kendisini ve ailesini koruyacağını düşünen Recep’in başından geçenler anlatılıyor. Filmde Recep, hem annesini korumaya çalışıyor hem de Almanya’da çalışan babasına bir gün kavuşacağının hayalini kuruyor.

AMENTÜ FİLMİ OYUNCULARI

Özge Özdil

Halil İbrahim Oflaz

Halit Karaata

Pervin Mert

Ali Sağ

Emir Muhammed Aksoy

Güler İşler

Erkan Demircioğlu

Ziya Can

Cengiz İlker Hürgenç

Sultan Uysal

Barış Kaya

AMENTÜ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Amentü filmiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de Amentü filminin nerede çekildiği oldu. Filmin nerede çekildiğiyle ilgili, bugüne dek kanal yönetimi ve yapımcı kuruluş tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu nedenle Amentü filminin nerede çekildiği bilinmiyor.

AMENTÜ FİLMİ NE ZAMAN - HANGİ KANALDA

Amentü filmi bu akşam saat 19.00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Yorumlar (2)
Serpil 7 ay önce
Bu film nerede çekildi
Asil 5 ay önce
Bu film Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesi ve köylerinde çekilmiş