Doya Doya Moda Betül nereli, kaç yaşında, boy kilo, kim? Doya Doya Moda Betül Böçkün kaç kilo, yaşı kaç?

Doya Doya Moda’da yarışmaya devam eden Betül Böçkün’ün hayatı, kim ve aslen nereli olduğu ile memleketi, boyu, kilosu ve yaş bilgisi ortaya çıktı.

TV - Magazin 21.05.2020, 14:00
Doya Doya Moda Betül nereli, kaç yaşında, boy kilo, kim? Doya Doya Moda Betül Böçkün kaç kilo, yaşı kaç?

Haftanın en yüksek puanını alan yarışmacının altın kolyenin sahibi olduğu, en düşük puanlı yarışmacının ise elendiği Doya Doya Moda yarışmasının dikkat çeken isimlerinden olan Betül Böçkün’ün hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, boyu, kilosu ve yaş soruları yanıt buldu. Doya Doya Moda Betül kim, nereli kaç yaşında, boy kilo nedir? Doya Doya Moda Betül Böçkün kaç kilo, yaşı kaç? Sorularının cevapları ortaya çıktı. Moda alanında kendisini en iyi ifade eden yarışmacının ödül kazandı Doya Doya Moda’da, ekran başındakilerle de önemli bilgiler paylaşılıyor. TV8 ekranlarının sevilen yarışmasında yer alan Betül Böçkün’ün yaşamına dair detaylar haberimizde yer alıyor.

DOYA DOYA MODA BETÜL KİM?

Doya Doya Moda yarışmacısı Betül Böçkün 1996 yılında dünyaya geldi. Kuaförlük yapan Betül Böçkün’ün anne ve babası ayrılmış. Annesiyle sadece evlendiği ve çocuğu olduğu zaman görüştüğünü söylemişti. Kendisini ve erkek kardeşini ise halalarının büyüttüğünü dile getiriyor. Evlenip boşanan Betül Böçkün, 3 yaşındaki oğlu Emir’in hayatını kaybettiğini söylemişti.

Doya Doya Moda finali ne zaman olacak? İşte son durum

DOYA DOYA MODA BETÜL NERELİ?

Doya Doya Moda yarışmasında yer alan Betül Böçkün aslen Bingöllüdür. İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde yaşamını sürdüren Betül Böçkün, modaya çocukluğundan bu yana büyük ilgi duyduğunu söylüyor.

Betül Böçkün

DOYA DOYA MODA BETÜL KAÇ YAŞINDA, YAŞI KAÇ?

Doya Doya Moda’da yarışı sürdüren Betül Böçkün 24 yaşındadır. Yarışmadaki amacı büyük bedenlerin de şık ve tarz olduğunu göstermek ve buna yönelik butik ve tarz kıyafetler tasarlamak olduğunu söyleyen Doya Doya Moda Betül’ün yaşı 24’tür.

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, evli mi, eşi kim, burcu ne, nereli, kilolu hali nasıl?

DOYA DOYA MODA BETÜL BÖÇKÜN KAÇ KİLO, BOY KİLO NEDİR?

Doya Doya Moda Betül Böçkün 90 kilodur. 42-44 beden olan Betül Böçkün 174 cm boyundadır ve kilosu 90’dır.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak 06:50
Güneş 08:15
Öğle 13:29
İkindi 16:10
Akşam 18:33
Yatsı 19:53