Masterchef Mehmet Yalçınkaya Şef kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?

Masterchef şeflerinden Mehmet Yalçınkaya'nın kim ve nereli olduğuyla ilgili tüm detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

TV - Magazin 25.11.2019, 21:46 03.05.2021, 18:10
Masterchef Mehmet Yalçınkaya Şef kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?

Masterchef yarışmasında yeni hafta heyecanı bugün itibarıyla başladı. Perşembe gününe kadar sürecek olan yarışın sonunda bir kişi daha hayallerine veda edecek ve Masterchef yarışmasından ayrılacak. Masterchef yarışmasında mücadeleler başlarken yarışmanın en sevilen isimlerinden Masterchef Mehmet Şef'in (Mehmet Yalçınkaya) kim olduğu, nereli ve kaç yaşında olduğu araştırılmaya başladı. Peki Masterchef Mehmet Şef kimdir, kaç yaşında ve nereli? Masterchef Mehmet Şef'le ilgili tüm detaylara, haberimizden ulaşabilirsiniz.

 Masterchef Mehmet Şef (Yalçınkaya) kimdir, nereli, kaç yaşında?

MASTERCHEF MEHMET ŞEF(YALÇINKAYA) KİMDİR?

Masterchef'in en sevilen isimlerinden Mehmet Yalçınkaya, profesyonel aşçılık kariyerine 2004'te İstanbul'da aldığı eğitimle başladı. O güne dek amcasının fırınında çalışan Mehmet Yalçınkaya, eğitiminin ardından aşçılık kariyerine giriş yaptı. Türkiye'de ve dünyada birçok şampiyonaya katılan Mehmet Yalçınkaya, şampiyonluklar ve ödüller kazandı. Almanya'da düzenlenen yarışmada derece yapan, Dünya Aşçılar Şampiyonası'nda da 2. olan Mehmet Yalçınkaya, kariyer basamaklarını tırmandı. Birçok dergide yazarlık yapan Mehmet Yalçınkaya, Türkiye'nin en çok tanınan aşçılarından biri haline geldi.

MASTERCHEF MEHMET YALÇINKAYA NERELİ

Masterchef Mehmet Yalçınkaya, Bolulu. Bolu Merkez Köyleri'ne bağlı olan Yenigüney Köyü'nde doğan Mehmet Yalçınkaya, ortaöğretimin ardından kariyerini aşçılık alanında sürdürdü.

MASTERCHEF MEHMET YALÇINKAYA KAÇ YAŞINDA

Mehmet Yalçınkaya, 1 Ocak 1974 yılında doğdu, 45 yaşında.

mehmet yalçınkaya şef parmakları ne oldu

MASTERCHEF MEHMET YALÇINKAYA BURCU

Masterchef Mehmet Yalçınkaya, oğlak burcudur.

MASTERCHEF MEHMET YALÇINKAYA BOYU - KİLOSU

Mehmet Yalçınkaya'nın internetteki bazı kaynaklarda 1,87 boyunda ve 90 kilo olduğu söyleniyor.

MEHMET YALÇINKAYA EŞİ - KIZI

Masterchef Mehmet Yalçınkaya'nın Instagram hesabında kızıyla çekilmiş birçok fotoğrafı bulunuyor. Sude isminde bir kızı bulunan Mehmet Yalçınkaya'nın eşiyle çekilmiş bir fotoğrafı ise sosyal medya hesabında yer almıyor. Bu nedenle Mehmet Yalçınkaya'nın eşiyle ilgili pek bilgi bulunamıyor.

somer sivrioğlu restoranı nerede

Yorumlar (0)