Survivor Ardahan kim, nereli, yaşı kaç? Survivor Ardahan’ın boyu kaç, tikleri, meslek, ne iş yapıyor?

Survivor’da yarışan Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın hayatı ve biyografisi ile kaç yaşında ve aslen nereli olduğu, boyu, kaç kilo olduğu ve tikleri ile mesleği ortaya çıktı.

TV - Magazin 09.05.2020, 21:31
Survivor Ardahan kim, nereli, yaşı kaç? Survivor Ardahan’ın boyu kaç, tikleri, meslek, ne iş yapıyor?

Acun Ilıcalı’nın sunumu ile TV8 ekranlarında her gün yayınlanan ve Türkiye’nin gelmiş geçmiş en meşhur yarışma programı olan Survivor’da 2020 heyecanı sürüyor. Gönüllüler Takımı’nda yarışan Sadık Ardahan Uzkanbaş, mimikleri, hareketleri, şivesi ve açıklamaları ile gündem olmaya devam ediyor. Survivor yarışmacısı Sadık Ardahan’ın kim ve aslen nereli olduğu, kaç yaşında olduğu ve boyu ile tikleri, mesleği ve ne iş yaptığını merak edenler, Survivor Ardahan kim? Survivor Ardahan nereli? Survivor Ardahan’ın yaşı kaç? Survivor Ardahan’ın boyu kaç? Survivor Ardahan ne iş yapıyor, meslek ne? Survivor Ardahan’ın tikleri mi var? Sorularına yanıt aranıyor. Fatih Terim’in Acun Ilıcalı ile selam gönderdiği, kendi kazandığı bir ödülü takım arkadaşı Cemal Can Canseven ile paylaşırken yakalanan ve ceza almadan kurtulan Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın hayatına dair ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

SURVİVOR ARDAHAN KİM?

Survivor 2020’de yarışan Sadık Ardahan Uzkanbaş 1987 Adana doğumludur. 8 yıl Adanspor’un altyapı futbol takımında top oynayan, sakatlanarak futbola ara veren Sadık Ardahan, zaman bulduğu o arada askerlik görevini yaptı ve askerden gelmesinin ardından ilk yurt dışı tecrübesini yaşamak için Dubai’ye gitti. Dubai’de 2 yıl çalışan ve Türkiye’ye dönüşü ile spora zaman ayıran Sadık Ardahan, sonrasında Kazakistan’a çalışmaya gitti ve 6 ay da orada yaşadı. Survivor 20202de Gönüllüler Takımı kadrosuna katılan Sadık Ardahan Uzkanbaş, yarışmanın favori isimleri arasında bulunuyor.

Survivor Aycan kim, sevgilisi kimdir, neden üzgün, aldatıldı mı, kaç yaşındadır, boy kilo bilgisi, hangi burç?

Sadık Ardahan Uzkanba

SURVİVOR ARDAHAN NERELİ?

Survivor 2020’de yarışan Ardahan Adanalı. Adana’da doğup büyüyen Ardahan, Dominik’te sık sık Adanalı olduğunu vurguluyor.

SURVİVOR ARDAHAN’IN YAŞI KAÇ?

Survivor Sadık Ardahan’ın yaşı 33’tür. 1987 doğumlu olan Ardahan Uzkanbaş’un burcu ise Oğlak.

Survivor Mert kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu kaç cm, evli mi, bekar mı, burcu ne? Survivor Mert doktorlar, hangi dizilerde oynamıştır?

Sadık Ardahan Uzkanba

SURVİVOR ARDAHAN’IN BOYU KAÇ?

Survivor 2020’de Gönüllüler Takımı’nda yarışan Sadık Ardahan’ın boyu bilinmiyor. Bu konuda Sadık Ardahan’ın bir bilgi paylaşımı yok.

SURVİVOR ARDAHAN’IN TİKLERİ Mİ VAR?

Survivor yarışmacısı Ardahan’ın tikleri var. Mimiklerine yansıyan tikleri ile dikkat çeken Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın tiklerinin strese dayalı olarak ortaya çıktığı sanılıyor.

Survivor Nisa kimdir, nereli, Survivor Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, boyu kaç?

Sadık Ardahan Uzkanba

SURVİVOR ARDAHAN NE İŞ YAPIYOR, MESLEK NE?

Survivor 2020’de yarışmayı sürdüren Sadık Ardahan kafe işletmeciliği işi yapıyor. Bu konuda kesin bir bilgi bulunmazken, Sadık Ardahan Uzkanbaş’ın kafe işlettiği sanılıyor.

Sadık Ardahan Uzkanba

Yorumlar (0)