PTT 2 bin TL ödemesi hangi personele, kimlere, ne zaman yapılacak?

PTT'den kısa süre önce yapılan açıklamada, personellere 2 bin TL ek ödeme yapılacağı ifade edilirken bu ödemenin hangi personellere ve ne zaman yapılacağı merak ediliyor.

Ekonomi 12.05.2020, 18:13 12.05.2020, 18:25
PTT 2 bin TL ödemesi hangi personele, kimlere, ne zaman yapılacak?

Koronavirüs nedeniyle evine kapanan vatandaşların en büyük yardımcılarından biri, kargo personelleri oldu. Gerçekleştirdikleri çalışmalarla hayatın hareketlenmesine katkıda bulunan PTT çalışanlarına PTT'den müjde geldi. Yapılan açıklamada, PTT personellerinin 2 bin TL'lik katkı ödemesinin sahibi olacağının altı çizildi. Detaylar, haberimizde...

PTT 2 BİN TL ÖDEMESİ HANGİ PERSONELE, KİMLERE YAPILACAK?

PTT'den yapılan açıklamada, dağıtım alanında çalışan personele, koronavirüs salgını dönemindeki özverili çalışmalar nedeniyle 2 bin TL'lik katkı ödemesi yapılacağı kaydedildi. Bu ödemelerin bu çalışmaları desteklemek için gerçekleştiği ifade edilirken çalışmaların devam edeceği ifade edildi.

PTT 2. BİN TL ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILACAK

PTT'nin 2 bin TL'lik ödemesiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de, PTT'nin ödemelerinin ne zaman olacağı... PTT'den bu konuyla ilgili henüz net bir açıklama gelmezken bayram öncesi belirtilen ödemelerin gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?