Aydın Söke kadın cinayeti: Söke Atatürk Mahallesi’nde Zehra Çiçek öldürüldü

Aydın Söke Atatürk Mahallesi Akın Altümsek Sokak’ta M. Çiçek, boşanma aşamasında olduğu eşi Zehra Çiçek’i sokak ortasında silahla vurarak öldürdü.

Güncel 19.05.2022, 21:50
Aydın Söke kadın cinayeti: Söke Atatürk Mahallesi’nde Zehra Çiçek öldürüldü

Son dakika Aydın kadın cinayeti haberleri… Aydın Söke kadın cinayeti son dakika detayları ortaya çıktı. Aydın Söke Atatürk Mahallesi’nde Zehra Çiçek eşi tarafından öldürüldü. Zehra Çiçek cinayeti, Atatürk Mahallesi Akın Altümsek Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M. Çiçek ile boşanma aşamasında olduğu öğrenilen Zehra Çiçek (35) henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı.

Aydın Söke kadın cinayeti

Aydın Söke kadın cinayeti detayına göre M. Çiçek, tartışma esnasında yanında getirdiği silahla Zehra Çiçek'e sokak ortasında ateş etti. Vücuduna isabet eden kurşunlardan kaçamayan Zehra Çiçek yere düştü. Yapılan ihbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ile 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi.

Söke Atatürk Mahallesi’nde Zehra Çiçek öldürüldü

Söke Atatürk Mahallesi’nde Zehra Çiçek eşi tarafından silahla vurularak öldürüldü. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadının hayatını kaybettiğini tespit etti. Eşini sokak ortasında silahla öldüren M. Çiçek, polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

son dakika izmir ege bölgesi haberleri

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)
Yorumlar (1)
Kemal can 7 ay önce
Bu gibi cinayetleri asla ve asla tasvip etmiyorum. Lakin yakinen iyi bildiğim bir aile bunlar. Allah kimseye cinnet geçirtmesin. İş namus ve mal mülk yüzünden. Mehmet bütün mal mülk ve yüklü miktarda parayı Zehra nın üstüne yapıyor. Zehra da ablası özlem in üstüne kaçırıyor herşeyi .sonrada Zehra adamı kendi evinden kovmak isteyince, ve boşanma durumu ortaya çıkınca, Zehra da bu arada 3 aydır başka bir kişi ile ciddi ilişkisi ortaya çıkınca..ki o şahıs doğrudur dedi.. sonuç bu oldu. Alkolde var tabi. Siz yorum yapın bakalım hadi. Önyargısız lütfen.