Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosu ne zaman çekildi kaç yılında Bize Müsaade filmi nerede çekildi?

TV ekranlarında izleyici ile buluşan Bize Müsaade filmi oyuncuları isimleri, çekildiği yer, çekim yeri ve film kaç yılında çekildi soruları ile hangi kanalda sorusu yanıt buldu.

Güncel 13.06.2022, 19:42 13.06.2022, 19:45
Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosu ne zaman çekildi kaç yılında Bize Müsaade filmi nerede çekildi?

Televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşacak olan Bize Müsaade filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosu isimleri, Bize Müsaade filmi ne zaman çekildi kaç yılında, Bize Müsaade filmi nerede çekildi ve Bize Müsaade filmi hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ortaya çıktı. Giray Altınok’un hem senaryosunu yazıp hem yönetmen koltuğunda oturduğu ve aynı zamanda filmin başrolünde olduğu Bize Müsaade filminde ayrıca Fırat Albayram, Sami Aksu, Fatih Al ve Ferdi Sancar rol alıyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bize Müsaade filminin müziklerini Oğuz Çelik hazırladı. Görüntü yönetmeni Mehmet Başbaran olan filmin kurgusunu Oğuz Çelik yaptı. Komedi türünde çekilen Bize Müsaade filmi 1 saat 50 dakika sürüyor. Hann Yapım tarafından çekilen komedi filmi saat 20.00’de ve daha sonra 22.30’da izleyicilerle betsof buluşacak.

Bize Müsaade filmi ne zaman çekildi kaç yılında?

Bize Müsaade filmi 2021 yılında çekildi. 30 Temmuz 2021 tarihinde vizyona giren film vizyonda kaldığı süre boyunca 27 bin 675 kişi tarafından izlendi ve toplam 575 bin 837 TL hasılat elde etti. Filmde biri yönetmen, biri oyuncu ve biri senarist olan televizyon sektöründen üç yakın arkadaşın hikayesi ekranlara taşınıyor. Çekecekleri yeni filmlerine mekan bakmak için akıl hastanesine giden üç arkadaş, burada yaşadıkları yanlış anlaşmalar sonucu dışarı çıkamazlar ve akıl hastanesinde 'hasta' olarak mahsur kalırlar.

Bize Müsaade filmi nerede çekildi?

Kanal D’de yayınlanan Bize Müsaade filmi Üsküdar, Adalar ve Ümraniye ilçelerinde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Üsküdar’da bulunan Validebağ Adile Sultan Kasrı’nda yapıldı. Filmin bazı çekimleri için Büyükada’da çekim setleri kuruldu. Ayrıca Ümraniye Nakkaş Platolarında da çekimler gerçekleşti.

Bize Müsaade filmi oyuncu kadrosu isimleri

  • Giray Altınok
  • Fırat Albayram
  • Sami Aksu
  • Fatih Al
  • Ferdi Sancar
  • Ferit Aktuğ
  • Deniz Karaoğlu
  • Gizem Ünsal
  • Elit Andaç Çam
Yorumlar (0)