Can Yoldaşım Hint dizisi oyuncuları konusu Can Yoldaşım dizisi kaç bölüm ne zaman çekildi?

Kanal 7’nin çok izlenen yapımlarından olan Can Yoldaşım dizisinin oyuncu kadrosu, hikayesi, dizinin kaç bölüm olduğu ve ne zaman çekildiği sorularının cevabı ortaya çıktı.

Güncel 18.05.2022, 12:44
Can Yoldaşım Hint dizisi oyuncuları konusu Can Yoldaşım dizisi kaç bölüm ne zaman çekildi?

Kanal 7’de hafta içi her gün yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hint yapımları arasında yer alan Can Yoldaşım dizisinin detayları merak ediliyor. Can Yoldaşım Hint dizisi oyuncuları isimleri nedir konusu, Can Yoldaşım dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman çekildi sorularının yanıtı araştırılıyor. En büyük hayali polis olmak olan Sandiya ile şeker ustalığı yapan Suraj’ın yer yer eğlenceli, dram yüklü ve hareketli hikayesinin ekranlara geldiği Can Yoldaşım dizisinde tempo giderek daha da artıyor.

Hint dizisi severleri ekran başına kilitlemeyi başaran Can Yoldaşım dizisinin orijinal adı Diya Aur Baati Hum’dur. Sevdanın ve sonsuz hayallerin birbiri içine geçtiği ve birbiri ile sınandığı Hint dizisi, Hindistan’ın Mumbai şehrinde ve Rajasthan bölgesinde olipsbet çekilmiştir. Ayrıca Can Yoldaşım dizisinin çekimleri için Hindistan’ın farklı yerlerinde de çekimler yapılmıştır. Dizinin başrollerini Sandiya Rathi rolü ile Deepika Singh ve Suraj Rathi rolü ile Anas Rashid paylaşıyor.

Can Yoldaşım dizisi ne zaman çekildi?

Can Yoldaşım dizisi 2011 ile 2016 yılları arasında çekilmiştir. Hindistan’ın en ünlü televizyon kanallarından olan Star Plus kanalında 29 Ağustos 2011’de ilk bölümü ekranlara gelen dizinin 10 Eylül 2016 tarihinde ise final bölümü yayınlanmıştır. Dizinin ayrıca daha sonra Tu Sooraj Ana Saanjh, Piyaji adındaki devam dizisi de çekilerek ekranlara geldi.

Can Yoldaşım dizisi kaç bölüm sürecek?

Can Yoldaşım dizisi 370 bölüm sürecek. Can Yoldaşım dizisi Hindistan’da 1491 bölüm olarak ekranlara gelmiştir. 20’şer dakikalık 4 bölüm ülkemizde birleştirilmiş ve bu şekilde ekranlara gelmiştir. Yönetmeni Sumeet Hukamchand Mittal olan dizi Shashi Sumeet Productions tarafından çekilerek yayına hazırlanmıştır.

Can Yoldaşım Hint dizisi oyuncuları

 • Deepika Singh - Sandiya Rathi
 • Anas Rashid  - Suraj Rathi
 • Neelu Vaghela - Santosh Rathi
 • Ashok Lokhande - Arun Rathi (Bhabasa)
 • Rakesh Kukreti - Arvind Kothari
 • Surbhi Tiwari - Kanchan Kothari
 • Devyansh Tapuriah - Ved Rathi
 • Ricky Patel - Vansh Rathi
 • Gautam Gulati / Karan Goddwani - Vikram Rathi
 • Kanika Maheshwari - Meenakshi Rathi (Meena)
 • Reem Sheikh - Mishri Rathi
 • Sadhil Kapoor / Kiran Mohnani - Golu Rathi

Can Yoldaşım Hint dizisi konusu

Can Yoldaşım Hint dizisinde, ailesini terör saldırısında kaybeden ve polis olmanın hayallerini kuran Sandiya ile şeker ustası Suraj’ın hikayesi işleniyor. Sandiya hırslıdır, eğitimlidir ve tuttuğunu koparır. Suraj ise kendi halinde bir şeker ustası bir adamdır. İkilinin yolları tesadüflerle kesişiyor. Söylenen yalanlar, dram yüklü anılar ve büyük bir aşk hikayeyi büyütüyor.

Yorumlar (0)