Cengiz Özkan İzmir konseri 2021 Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosunda

İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak olan sanatçı Cengiz Özkan İzmirli türkü severlerle buluşacak.

Güncel 21.09.2021, 14:28
Cengiz Özkan İzmir konseri 2021 Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosunda

Cengiz Özkan İzmir konseri 2021 Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosunda olacak. Ünlü halk müziği sanatçısı Cengiz Özkan 23 Eylül 2021 Perşembe günü saat 21.00’de sahneye çıkarak İzmirli müzikseverlerle buluşacak. Konser biletlerinin Bukupon’da ve Biletix’te 90 TL ve 63 TL’lik güncel fiyatları ile satışına devam ediliyor. Satışa sunulan indirimli biletlerin sayısının sınırlı olduğu bilgisi de paylaşılıyor.

Cengiz Özkan İzmir konserinde tüm salgın tedbirleri uygulanacak. Etkinlik alanına gelenlerin aşı kartını ya da en geç 48 saat öncesinden yapılmış pcr test sonucunu yanında bulundurması gerekiyor. Aşı kartı ya da pcr sonucu olmayanlar etkinlik alanına alınmayacak. Seyirciler alana girerken ve etkinlik süresince maske takacaklar. Maske takmamakta ısrar edenler konser alanı dışına çıkarılacak. Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecek.

Türk halk müziğinin sevilen isimlerinden olan Cengiz Özkan Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu’nda en çok dinlenen eserlerini seslendirecek. 8 yaşından küçük çocuklar etkinlik alanına alınmayacak. 8 yaş ve üzeri olanlar ise bilete tabi olacaklar.

Cengiz Özkan İzmir konseri 2021

  • Konser adı: Cengiz Özkan İzmir konseri 2021
  • Konser tarihi saati: 23 Eylül 2021 Perşembe / 21.00
  • Konser yeri mekanı: Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu / İzmir

son dakika izmir haberleri

Yorumlar (0)