Dekorkolik ile ev dekorasyon fikirleri bir tık uzağınızda

Dekorkolik.com sitesinde ev ve banyo dekorasyonundan mutfak ve salon dekorasyonuna, evinizi güzelleştirecek tüm yeni fikirler uygulamalı örnekleri ile yer alıyor.

Güncel 15.12.2021, 15:58 26.12.2021, 15:02
Dekorkolik ile ev dekorasyon fikirleri bir tık uzağınızda

Dekorkolik.com sitesi, dekorasyona dair tüm merak ettiğiniz soruların yanıtını ayrıntıları ve örnek uygulamaları ile cevaplıyor. Dekorasyon fikirleri konusunda en güncel trendleri takip etmek isteyenler için geniş bir içerik Dekorkolik sitesinde bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. 2018 yılında kurulan Dekorkolik, ev ve ofis dekorasyonundan mobilyalara, dekorasyon denilince akla gelen tüm konularda özgün, modayı takip eden ve son trendlerin ışığında içerikler sunuyor.

Birbirinden farklı yüzlerce dekorasyon konusunun işlendiği, bu konulara dair ayrıntılı binlerce fotoğrafın sunulduğu sitede dekorasyona dair tüm kategoriler yer alıyor. Bu kategoriler;

  • Ev Dekorasyonu
  • Ofis Dekorasyonu
  • Mutfak Dekorasyonu
  • Banyo Dekorasyonu
  • Salon Dekorasyonu
  • Yatak Odası Dekorasyonu
  • Yemek Odası Dekorasyonu
  • Genç Odası Dekorasyonu
  • Bebek Odası Dekorasyonu

Dekorkolik, yaşam alanlarının hem görsel ve estetik olarak güzelleştirilmesi, hem de gittikçe küçülen evlerde eşyaların daha kullanışlı şekilde yerleştirilmesi için birbirinden değerli fikirler sunuyor. Dekorasyon yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiği, dekorasyonun püf noktaları tüm ziyaretçilerine ücretsiz şekilde aktarılıyor. Son moda avize modellerinden balkon dekorasyonu için önemli fikirlere, birbirinden farklı desenlere sahip perde modellerinden eşyaların ve ahşabın renk uyumuna, trend koltuk renklerinden duvar boyası renklerine, özgün dekorasyon fikirleri tüm ayrıntıları ile anlatılıyor.

Dekorkolik sitesinde ayrıca atık malzemelerden tasarımlar yapabilmek için de detaylar yer buluyor. Evlerde artık kullanılmayan atık malzemelerin yardımı ile özel tasarımların nasıl oluşturulabileceği örnek uygulamalar ile anlatılıyor. Düğmelerden kavanozlara, su şişelerinden ayakkabılara, kullanılmayan malzemelerle yapılabilecek orijinal tasarımlara dair önemli fikirler veriliyor. Farklı renklerin tek bir tasarımda nasıl kullanılması gerektiği, hem tasarımın estetik bir görünüm kazanması, hem de kullanılabilir bir şeye dönüştürülmesi bakımından örnekler sunularak ziyaretçiye aktarılıyor. Atık malzemelerle yapılan saksılar, bileklikler, kapı süsleri ve oyuncakların hangi yöntemlerle yapılması gerektiği Dekorkolik’te yer alıyor.

Dekorkolik.com sitesinde son dönemin modası olan Antrasit renk nedir sorusunun yanıtı da veriliyor. Dekorasyon fikirlerinin en uyumlu renklerinden biri olan antrasit renginin nasıl kullanılacağı sorusu birçok örnek ve uygulama ile yanıt buluyor.

Dekorkolik.com sitesinde neler var?

Dekorkolik.com sitesinde dekorasyona dair tüm detaylar var. En doğal ve en güzel dekorasyon fikirleri, en popüler ev eşyaları, en ucuz mobilya modelleri, ev modasına dair aradığınız her şey Dekorkolik sitesinde anlatılıyor. Evinizi nasıl dizayn etmeniz gerektiği hakkında önemli fikirler almak istiyorsanız Dekorkolik’i mutlaka ziyaret etmelisiniz. Son trend halı modellerinden, evinizi nasıl uyumu bozmadan rengarenk bir hale getireceğinize, en kullanışlı masa önerilerinden en güzel yatak odası modellerine, banyo dekorasyonundan mutfak dekorasyonuna tüm gelişmeler ve fikirler Dekorkolik’te sunuluyor.

Dekorkolik ev dekorasyon fikirleri

Atık malzemelerden tasarımlar yapın

Atık malzemelerden kolay tasarımlar yapabilirsiniz. Kola ve gazoz şişelerini ampule dönüştürebilir, güzel bir görüntü elde ederek aydınlatmaya yeni bir yorum katabilirsiniz. Evlerinizde artık kullanmadığınız farklı renkteki düğmelerden şık ve estetik kolyeler tasarlayabilir, pet şişe ve damacana kapaklarından çiçek saksıları elde edebilirsiniz. Dekorkolik sitesini takip ederek, atık malzemelerden ne tür tasarımlar yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Antrasit renk nedir?

Antrasit renk nedir sorusunun yanıtı ortaya çıktı. Antrasit renk, beyaz, siyah ve gri renklerinin karışımından elde edilen renk demektir. Koyu füme rengi olarak da adlandırılan antrasit renk, uyumlu bir renk oluşu ile her türlü dekorasyonda kullanılabilir. Grinin en koyu tonu olan ve ismi antrasit madeninden gelen antrasit rengi, özellikle son zamanlarda ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen renkler arasına girmiştir. Dekorkolik sitesini güncel olarak takip ederek, antrasit renginin kullanıldığı yerleri ve uyumlu renkleri görebilirsiniz.

Dekorkolik ev dekorasyon fikirleri

Yorumlar (0)